• Sapanca

    13°C

    Parçalı Bulutlu

Başkan Özen’e, Müftü Aydın ve Başiş’ten Ziyaret


Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın ve Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş’i makamında ağırladı.

Başkan Özen'e teşekkür

Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın ve Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i makamında ziyaret etti. Ziyarette milli ve manevi değerlere katkı sağlayacak ortak çalışmalar üzerine istişarede bulunuldu. Misafirperverliğinden dolayı Başkan Özen'e teşekkür eden İl Müftüsü Hasan Başiş, Sapanca Belediyesi ile milli ve manevi değerlere katkı sağlayacak projelerde Sapanca Belediyesi’nin geçmişte olduğu gibi bugünde yanlarında olduklarını dile getirdi. İl Müftülüğü çalışmaları hakkında Başkan Özen'e bilgiler verdi.

Karşılıklı fikir alış verişi

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Özen ise, "Müftülük makamı manevi olarak çok önemli ve ulvi bir görev. Müftü Başiş'e ve Müftü Aydın’a görevinde başarılar diliyorum. Karşılıklı fikir alış verişi ile başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum.  Biz belediye olarak manevi değerlere sahip çıkma noktasında gerekli desteği vermeye hazırız. Sizlerin ve hemşerilerimin mübarek kurban bayramını şimdiden tebrik ediyorum" diyerek ziyaretlerinden dolayı İl Müftüsü Başiş ve Aydın’a teşekkür etti.


Bu haber 338 kez görüntülendi