• Sapanca

    27°C

    Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı

Başkan Özen’in Anneler Günü MesajıSapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, 10 Mayıs Anneler Günü nedeniyle mesaj  yayınlayarak tüm annelerin gününü kutladı.
Başkan Özen, mesajında ‘Yaşamakta olduğumuz bu zorlu süreçte öncelikle sağlık çalışanı annelerimizin ve sonra tüm fedakar annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Mutluluğumuz ile mutlu olan, üzüntümüzle kederlenen, dünyaya gözlerimizi ilk açtığımızdan itibaren sevgisiyle şefkatiyle bizleri kucaklayan, annelerimizin yüzünü güldürmek, onların gururlanacağı birer evlat olmak her evladın borcudur. Annelerimizden öğrendiğimiz sevgi, özveri ve hoşgörü, yaşamımız boyunca kabul etmemiz ve gelecek kuşaklara da öğretmemiz gereken ortak değerlerdir. Cennet annelerin ayakları altındadır, hadisiyle de annelerimizin önemi dinimizde de vurgulanmıştır. Bizler, annelerimizi sadece bir günle hatırlayan değil, her günümüzü onlarla, onların hatıralarıyla yaşayan bir milletin çocuklarıyız.

Bizleri dünyaya getiren, büyütüp yetiştiren, sevgiyi, saygıyı öğreten, yaşamın en kutsal vazifesini yerine getiren annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, bütün annelere sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum’


Bu haber 125 kez görüntülendi