• Sapanca

Sakarya Girişimciler Derneği, Başkan Özen’i Ziyaret Etti


Sakarya Girişimciler Derneği Başkanı Nagihan Aygün ve üyeleri Meryem Şengül, Ayben Ejderoğlu, Gamze Baki, Yasemin Ayşe Cebe ve Tuğba Memigüven Gündoğdu Başkan Özen’i makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette dernek başkanı Aygün, yeni kurulan bir dernek olduklarını belirterek, gerçekleştirecek oldukları çalışmalar hakkında Başkan Özen’e bilgi paylaşımında bulundular. Kısa bir süre içinde gerçekleşecek olan dernek açılışı için Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e davetiye taktim etti.

Başkanımızı tüm hanımlar adına tebrik ediyoruz

Dernek Başkanı Nagihan Aygün, “Sayın Başkanın hanımlara yönelik birçok projeyi hayata geçireceğinin müjdesini aldık ve pek çok belediyeye örnek olacak bu projelere ev sahipliği yapacağı için bizde Sapancalı hanımlar adına gurur duyduk. Başkanımızı tüm hanımlar adına tebrik ediyor ve dernek olarak bizlerde üzerimize düşen her türlü desteği vermek için hazırız” dedi.

Hanımlara faydalı projelere imza atacağınıza inanıyorum

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Bir çatı altında toplanan kadınlarımızı öncelikle kutluyorum. Özellikle kırsal alandaki kadınların topluma daha çok katılmaları ve sosyal etkinliklere dahil edilmeleri yanında aile ekonomisine de katkı sağlamalarını arzu ediyorum. Ben sizleri kutluyor, kısa süre zarfından hayata geçirdiğiniz derneğinizin hanımlara faydalı projelere imza atacağınıza inanıyor nazik ziyaretinizden ve davetinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 


Bu haber 550 kez görüntülendi