• Sapanca

    25°C

    Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı

Sapanca Belediyesi, Kışa Hazırlanıyor


Sapanca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kış mevsimi yaklaşırken hazırlıklarına hız verdi.  Temizlik İşleri Müdürü Emin Şirin “Sapanca genelinde kış hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor” açıklamasında bulundu. 

 

Sapanca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, koordinasyon toplantısında Temizlik İşleri Müdürü Emin Şirin “Kış mevsimi başlamak üzeredir. Bizler vatandaşlarımızın daha rahat kış mevsimini geçirmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Hizmetlerimiz halkımızın refahı için

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, “Kış aylarını sorunsuz geçirmek ve şehir hayatının normal seyrinde devam etmesi için hazırlıklarımız sürüyor. Kış mevsimiyle birlikte ekiplerimiz yaprak temizliklerine ağırlık vermiş durumda. Sapanca genelinde mahalle, cadde ve sokaklarda temizlik ve yıkama çalışmaları aralıksız devam ediyor. Yağışlarda sorun yaşanmaması için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından ızgaralar elden geçirilmektedir. Bununla birlikte çöp konteynırları ekipler tarafından temizlenip, tekerlek tamirleri yapılmaktadır. Yapılan tüm çalışmalarımız, hizmetlerimiz halkımızın refahı için” ifadelerini kullandı.

 

Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor

Sapanca yüz ölçümü bakımından oldukça geniş olduğunun altını çizen Temizlik İşleri Müdürü Şirin, “Temizlik İşleri Müdürlüğü olarak ilçemiz genelinde temizlik, yıkama çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İstekler sınırsız, imkânlar sınırlıdır. Bundan dolayı vatandaşımız tarafından bizlere verilecek destek, bizlerin işlerimizi daha hızlı yapmamızı sağlayacaktır. Çöpleri, büyük hacimli atıkları belirlenen yerlere bırakmaları, gördükleri herhangi bir olumsuzluğu bizlere bildirmelerini istiyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

 


Bu haber 1123 kez görüntülendi