• Sapanca

Yeni Mahalle'de Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor


Sapanca Belediyesi, kent içi ulaşımında güvenlik ve konforu artırmak ve vatandaşlardan gelen talepleri yerine getirmek için asfaltlama çalışmasına devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, gerek sahada yaptıkları incelemeler, gerekse mahallelerin ihtiyacı ve vatandaşların talepleri üzerine  ilçe sakinlerinin yaşamını kolaylaştıran hizmetleri kesintisiz sürüyor.


Yeni Mahallede yapılan asfaltlama çalışmasını yerinde inceleyen Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen “Sapanca Belediyesi olarak asfaltlama çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Asfalt sezonunu açtıktan sonra mahallelerimizde yıpranmış olan kilit taşı ve asfalt olan yerleri yeniden yapıyoruz. Yeni Mahallemizde de yıpranan kilit taşlarını söküp asfalt, yıpranan asfaltları ise trimerle kazıyarak yerine yeni asfalt döküyoruz. İlçemizin ve hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretiyor olmak ve memnuniyetlerini görmek bizim için en büyük mutluluk. Asfalt çalışmalarımız, plan ve program dahilinde diğer mahallelerimizde de devam edecek” dedi.

 

 


Bu haber 77 kez görüntülendi