• SapancaVefat Eden Vatandaşlarımız

Zekiye Tonguç vefat etmiştir. / 2022-05-18

İlçemiz Gazipaşa mahallesinde ikamet eden merhum Kahveci Yaşar Tonguç’un eşi, Hüseyin, Yılmaz, Aslan, Ercan ve Erkan Tonguç’un anneleri Zekiye Tonguç vefat etmiştir.

Yaşar Kurt vefat etmiştir. / 2022-05-17

İlçemiz Gazipaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Mehmet Kurt'un oğlu, Ahmet,Yaşar ve Kemal Kurt'un babaları, Sedat Cankurt ve Özcan Tunç'un dedeleri, Yaşar Kurt vefat etmiştir.

Nurettin Kamışoğlu vefat etmiştir. / 2022-05-16

Aslen Şükriye Mahallesinden olup, Adapazarı'nda ikamet eden merhum Ziya Kamışoğlu'nun oğlu, merhum Kazım,Nizamettin ve Muammer Kamışoğlu'nun abileri, Nesibe, Semahat, Cavit, Hasan ve Hüseyin Kamışoğlu'nun babaları, Murat ve Mert Kamışoğlu'nun dedeleri, Cemil Uçar ve Mümtaz Faik Bostancı'nın kayınpederleri Nurettin Kamışoğlu vefat etmiştir.

Erdal Gölekoğlu vefat etmiştir. / 2022-05-13

Adapazarı'nda ikamet eden merhum Şevket Gölekoğlu'nun oğlu, Salih Gölekoğlu'nun abisi, Ömer Gölekoğlu'nun babası, Murat Çapoğlu'nun kayınpederi, merhum oflu Fazlı Yüksel'in damadı Erdal Gölekoğlu vefat etmiştir.

Aydın Akarsu vefat etmiştir. / 2022-05-13

İlçemiz Güldibi Mahallesin'de ikamet eden merhum Hasan Akarsu'nun oğlu, merhum Osman, Ramazan,Bahri ve Hakan Akarsu'nun kardeşleri, Mustafa Doruğun dedesi, Aydın Akarsu vefat etmiştir.

Barbaros Güvenç vefat etmiştir. / 2022-05-13

İlçemiz Kırkpınar Hasanpaşa Mahallesi'nde ikamet eden merhum emekli Deniz Albayı Muammer Güvenç'in oğlu, Züleyha Güvenç'in kardeşi, Asya Güvenç'in babası, Barbaros Güvenç vefat etmiştir.

Fikret Uygun vefat etmiştir. / 2022-05-12

Aslen Rizeli olup Sapanca’da ikamet eden Ali, Fevzi, Kenan, Seyfi, Fatma ve Nurbayan Uygun’un abileri, Elmas Uygun’un eşi, Bülent ve Yaprak Uygun’un babaları, Almina, Emir Haktan, Kayra, Mert ve Yağız Uygun’un dedeleri Fikret Uygun vefat etmiştir.

Mustafa akan vefat etmiştir. / 2022-05-05

İlçemiz Kurtköy Yavuzselim Mahallesinde ikamet eden merhum Ömer Akan’ın oğlu, merhum Ali Rıza, merhum Nizamettin, merhum Nurettin, merhum Tahsin, merhum Osman ve Abdullah Akan’ın kardeşleri, Rasim Akan’ın babası Mustafa akan vefat etmiştir.

Ali Köroğlu vefat etmiştir. / 2022-04-28

İlçemiz Gazipaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Halit Köroğlu'nun oğlu, merhum Mehmet,Ahmet,Mustafa ve Nurettin Köroğlu'nun abileri,Mustafa Köroğlu'nun babası,Yiğit Ali Köroğlu'un dedesi Ali Köroğlu vefat etmiştir.

Rauf ve Mehmet Balkaya'nın anneleri vefat etmiştir. / 2022-04-27

İlçemiz Gazipaşa Mahallesi'nde ikamet eden, merhum Rauf Balkaya'nın gelini, Şerafettin Balkaya'nın eşi, Cevat Şahin'in kardeşi, Rauf ve Mehmet Balkaya'nın anneleri vefat etmiştir.

Hatice Beşbaş vefat etmiştir. / 2022-04-20

İlçemiz Kurtköy Yavuselim mahallesinde ikamet eden Kurtköy eski Muhtarı merhum Halim Beşbaş’ın eşi, merhum İbrahim Öztaş’ın kızı, merhum Kerim Sami, Kamil, Cihan ve Taner Beşbaş’ın anneleri Hatice Beşbaş vefat etmiştir.

Sümeray Arıman vefat etmiştir. / 2022-04-18

İlçemiz Kırkpınar Hasanpaşa mahallesinde ikamet eden merhum Avukat Nizamettin Arıman’ın eşi, Sina Has’ın ablası, Mehmet Arıman’ın annesi, merhum Muzaffer ve Erdem Fil ’in teyzesinin kızları Sümeray Arıman vefat etmiştir.

Turgut Altınbozar vefat etmiştir. / 2022-04-15

Aslen Diyarbakırlı olup Rüstempaşa mahallesinde ikamet eden Müfit ve Mürşid Altınbozar’ın babaları, Doktor Bahar Özbay’ın dayısı Turgut Altınbozar vefat etmiştir.

Aydın Taran’ın annesi vefat etmiştir. / 2022-04-13

Aslen Sapancalı olup Adapazarı’nda ikamet eden merhum Mehmet Orhon’un kızı, merhum Hıfzı ve Turgut Orhon ve Bilge Tiryaki’nin kız kardeşleri, Abdullah Tiryaki’nin teyzesi, Aydın Taran’ın annesi vefat etmiştir.

Fadime Erdem vefat etmiştir. / 2022-04-13

İlçemiz Hasanpaşa Mahallesinde ikamet eden Recep Ceylan’ın kayınvalidesi, Nebiye Ceylan’ın annesi, Selçuk ve Sercan Ceylan’ın anneanneleri Fadime Erdem vefat etmiştir.