• Sapanca

Başkan Özen, Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu


 

 

Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı birinci döneminin sona ermesi dolayısıyla öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

 

Sizler Türkiye’nin geleceğini inşa edeceksiniz

Öğrencilerin karne sevincine ortak olan Sapanca Belediye Başknaı Özen Özen; “Sizlerin vatanınızı, milletini seven, çok iyi bir şekilde yetişmiş ve ailelerinize faydalı bireyler olmanız için çaba sarf ediyoruz. İnşallah sizler Türkiye’nin geleceğini inşa edeceksiniz. 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının 1. dönemini tamamlayarak bugün karne heyacanı yaşayan tüm öğrencilerimizin mutluluğunu ve heyecanını paylaşıyor, başarılarının devamını diliyorum. Öğrencilerimize, ailelerine ve emeği geçen öğretmenlerimize güzel bir tatil geçirmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Hepiniz birer cevhersiniz

Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat; “Hepiniz birer cevhersiniz. Önemli olan kendinize bir hedef belirlemek ve içinizde yatan o cevheri meydana çıkarmak için gayret etmelisiniz. Hayatın tüm alanında hangi işi yaparsanız yapın, okullarda aldığınız eğitim karşınıza çıkacaktır. Ben sizlerin ilerde çok başarılı bireyler olacağınıza inanıyorum. Tüm öğrencilerimize ve çocuklarımıza iyi tatiller diliyorum” dedi.

 

 

Yapılan ziyaretlerde Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz öğrencilere karnelerini verdi ve ardından toplu hatıra foroğraf çektirdiler.

 


Bu haber 881 kez görüntülendi