• Sapanca

    28°C

    Az Bulutlu

Başkan Özen, Sapanca’nın Bebeklerine “Hoş Geldin” Diyor


Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, projelerinden biri olan “Hoş Geldin Bebek” ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Özen ve belediye personeli, ilçede yeni bebeği olan aileleri düzenli olarak ziyaret ediliyor.  Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bağlı personelinin gerçekleştirdiği ziyaretlere sık sık katılmaya özen gösteren Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, yeni bebeği olan ailelere hediyelerini kendi takdim ediyor ve küçük hemşehrileriyle yakından ilgilenmeyi ihmal etmiyor.

 

En büyük mutluluk aileye yeni katılan bireylerdir

Ziyaretleri hakkında bilgi veren Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Hayat kaynağımız yavrularımıza aileleri ile beraber sağlıklı, huzurlu uzun bir ömür diliyorum. Bir ailenin en büyük mutluluğu şüphesiz o aileye yeni katılan bireylerdir. Ailelerimizin bu mutluluğunu paylaşmak, geleceğimiz olan bebeklerimize huzurlu bir hayat dilemek için ziyaretlerimiz devam ediyor. Tüm bebeklerimize daha güzel bir gelecek ve şehir bırakmak için çalışıyoruz. Sapanca’da dünyaya merhaba diyen her bebek bizim gelecek adına daha da umutlu olmamızı sağlıyor. Çiçeği burnunda anne ve babaları da ayrıca tebrik ediyorum. Bebeklerinin vatana, millete ve ailelerine hayırlı evlatlar olmasını diliyorum” açıklamasında bulundu.

 

Sapanca Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla yürüttüğü “Hoş Geldin Bebek” projesiyle vatandaşlarında ilgi odağı oldu. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren aileler, böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçiren Başkan Özen’i ve Sapanca Belediyesi’ni tebrik etti.

 

 


Bu haber 207 kez görüntülendi