• Sapanca

    34°C

    Az Bulutlu

SASKİ Genel Müdürü Demirci’den, Başkan Özen’e Ziyaret


Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i makamında ziyaret etti.

Devam eden çalışmalarımız mevcut

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci’yi ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Gerçekleşen ziyarette birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı. Ziyarette konuşan Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci, Başkan Özen’in misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek gerçekleştirdikleri çalışmaları aktardı. Demirci, “Sapanca’mızın doğal güzellikleri her geldiğimizde bizleri büyülüyor. Güzel ilçemizde hali hazırda devam eden çalışmalarımız mevcut. İnşallah kısa süre de tamamlayarak yeni yatırımlara imza atacağız” dedi.

Gayemiz Sapanca’mıza, şehrimize hizmet etmek

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “SASKİ Genel Müdürümüzün nazik ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ederim. SASKİ’nin şuan devam eden çalışmalarını bizzat takip ediyoruz. İnşallah en kısa zamanda yeni projelere ev sahipliği yapacağız. Rabbim çalışmalarımızda kolaylık versin, birliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin. Ortak amacımız, gayemiz Sapanca’mıza, şehrimize hizmet etmek” şeklinde konuştu.


Bu haber 159 kez görüntülendi