• Sapanca

    30°C

    Parçalı Bulutlu

Sapanca Belediye Personeli Sinan Kuntasal’dan Veda


Sapanca Belediyesi Destek Hizmetler Müdürü Sinan Kuntasal, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e ve mesai arkadaşlarına veda etti.

Başarısı artarak devam etsin

15 yıl süre ile Sapanca Belediyesi’nde görev yapa belediyenin sevilen personeli, Sinan Kuntasal Sakarya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü’ne atandı. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Kuntasal, ile birlikte çalıştığımız süre içerisinde belediyemizdeki özverili çalışma ahlakından dolayı her zaman takdir ettiğimiz personellerimizin arasındadır.  Yeni görev yerinde de başarılara imza artacağına inanıyorum. Yeni görev yerinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum, Allah utandırmasın, başarısı artarak devam etsin” dedi.

Mesaimi Sapanca’da 15 yıl devam ettirdim

Sinan Kuntasal; “15 yıl görev yapmış olduğum sürece görevimi layıkıyla yapmaya çalıştım. Belediye Başkanımız Sayın Özcan Özen’e, tüm daire müdürlerime ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Büyük bir aile olarak mesaimi Sapanca’da 15 yıl devam ettirdim. İnşallah bundan sonra Sakarya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü’nde mesaime devam edeceğim” diye belirtti.

Başkan Özen, belediyeye vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Sinan Kuntasal’a teşekkür ederek şilt hediye etti.


Bu haber 140 kez görüntülendi