• Sapanca

    31°C

    Az Bulutlu

Sapanca Belediyesi, Çalışıyor


Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Göl Mahallesi Lale Sokak mevkiinde yağmur suyu kanal çalışması yapıyor.

Yağmur suyu ve rögar çalışmaları devam

İlçe genelindeki cadde ve sokaklara belediye ekipleri tarafından yapılan yağmur suyu kanal çalışmaları devam ediyor. Göl Mahallesi Lale Sokak boyunca yağmur suyu ve rögar çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Fen İşleri Müdürü Fikri Ayanoğlu; “Alt yapı çalışması tamamlanmış olan Lale Sokak da yağmur suyu kanal çalışmamız devam ediyor. Aşırı yağışlarda meydana gelebilecek olan sel ve su taşkınları önlemek adına ekip arkadaşlarımızla özveriyle çalışıyoruz. Yağmur suyu ve rögar çalışmaları devam ederken biryandan da ekiplerimiz bozuk parkelerin onarımını yapıyor” diye belirtti.

Onarım çalışmaları hızlı şekilde yapılıyor

Alt yapı çalışmalarına büyük önem veren belediye yetkilileri çalışmalarını titizlikle yürüttüklerini, tamamlandığında ise mahalle sakinlerinin aşırı yağışlarda taşmalara ve su birikmelerine maruz kalamayacaklarını söyledi. Yollardaki bozukluklardan dolayı gerek yaya gerekse araçla vatandaşların sıkıntı yaşamaması için onarım çalışmaları hızlı bir şekilde yapıldığı aktarıldı.


Bu haber 237 kez görüntülendi