• Sapanca

Sapanca Belediyesi’nin Çınarlara Olan Ziyaretleri Devam Ediyor


Sapanca Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde gerçekleşen, ilçe içindeki yaşlı ziyaretleri devam ediyor.

Elleri öpülesi kıymetli çınarlarımız

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Başımızın tacı, elleri öpülesi kıymetli çınarlarımız her fırsatta ziyaret ediliyor. Kendilerini bir gün ya da bir hafta değil sürekli hatırlayıp ziyaret etmeliyiz. Vakit buldukça bizlerde yaşlılarımızı, hastalarımızı, yeni doğan yavrularımızı, vatandaşlarımızı ziyaret edip kendilerini dinliyoruz. Her ziyaretlerimizde birbirinden daha değerli sohbetler bizim için çok kıymetli. Hepimizin arkasında yaşı ilerlemiş anne ve babalarının büyük bir emeği, duaları ve gayreti var. Onlar nasıl bizleri okutup büyütmüşler ise bizlerde kendilerini sürekli hatırlayıp ilgilenmeli, yanlarında olmalıyız. Allah onları başımızdan eksik etmesin. Yaşı ilerlemiş vatandaşlarımıza sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum” diye konuştu.

Ziyaretine gidilen Nurettin-Nezaket Okumuş ve Asiye Onbaş; yapılan ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’in hassasiyetinden dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler.


Bu haber 300 kez görüntülendi