• Sapanca

Sapanca’da 30 Ağustos Zafer Kupası Müsabakaları Başladı


Sapanca Belediyesi tarafından “30 Ağustos Zafer Bayramı” dolayısıyla düzenlenen, mahalleler arası 30 Ağustos Zafer Kupası Futbol Turnuvası başladı.

15 yaş ve altı gençlerin katıldığı turnuvanın açılış maçı Cuma günü oynandı. İlk gün iki karşılaşmanın oynandığı turnuvada, genceler kıyasıya mücadele ettiler. 11 takımın yer aldığı turnuvada karşılaşmalar Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Sahasında oynanırken, eleme usulüyle gerçekleştirilen turnuvanın ilk gün oynanan 2 maçı renkli görüntüler yaşandı.

Gençlerimizle yarınlar daha aydınlık

Futbol turnuvasının açılış töreninde konuşan Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Fahri Arkan, futbol hocası Bayram Ay, turnuvaya katılan takımlara başarılar dilerken, müsabakaların centilmence olması temennisinde bulundular. Müsabaka Başkan Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’in,  topla ilk vuruşu ile başladı. Başkan Özen, “Bu gün ilki gerçekleşen müsabakada çocuklarımızın centilmence mücadele ettiklerine şahit olduk. Sporla, sanatla ilgilenen gençlerimizin ve bizlerin yarınlarının daha aydınlık olacağına inanıyorum. Bu gün belediyemizce koordine edilen 30 Ağustos Zafer Kupası müsabakalarını başlatmış bulunuyoruz. Çocuklarımıza, velilerimize ve tüm sporseverlere hayırlı olsun” dedi ve Başkan Özen, karşılaşmaları izlemeye gelen seyircilerle bir süre sohbet etti.


Bu haber 154 kez görüntülendi