• Sapanca

Başkan Özen’e, Engelliler Derneğinden Plaket


 

Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Cemil Ertuğ ve üyeleri, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e teşekkür ziyarette bulundu.

 

Her birey bir engelli adayı

Başkan Özen; “Temel belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal belediyecilik anlayışındayız. Sapanca’nın sosyal, kültürel, ekonomik ve diğer tüm alanlarda engelsiz bir ilçe olarak anılmasını sağlamaya çalışıyoruz. Hayatı paylaşmaya hiçbir engelimiz olmadığını görmeleri bizi ayrıca mutlu ediyor. Her bireyin bir engelli adayı olduğunu da asla aklımızdan çıkarmıyoruz. Engellilerimizi bir araya getirecek ve sosyal paylaşımlarını artıracak şekilde Kuvay-i Milliye Parkı yanında Engelsiz Kafe projemizi hayata geçirdik. Engellilerimizin kendilerini ifade edebildikleri, birlikte sosyal bir mekânda mutlu ve kaliteli zaman geçirdiklerini gördükçe bizlerde mutlu oluyoruz. Ziyaretlerinden ve plaketlerinde dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Her zaman engellilerin yanında olan, bir Başkan

Dernek Başkanı Cemil Ertuğ; “Başkanımızdan talep ettik ve talebimizi geri çevirmeyerek Engelsiz Kafe projesini hayata geçirdi. Her daim yanımızda olan, tüm taleplerimizi yerine getiren bir başkana sahip olduğumuz için hem şanslı hem de mutluyuz. İlçemizde gerçekten engellilere yönelik çok güzel çalışmalar var. Engelsiz kafe yapımında başta Belediye Başkanımız Özcan Özen’e ve emeği geçen herkese bizler için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür amacıyla plaket sunmak istedik. Bizleri yalnız bırakmayan herkese ayrıca teşekkür ederim” dedi.

 

 


Bu haber 700 kez görüntülendi