• Sapanca

    20°C

    Parçalı Bulutlu

Park Bahçeler Çalışıyor, Sapanca Güzelleşiyor


Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleri havaların ısınmasıyla hummalı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürü Kazım Şirin, ekiplerin ana arter, kavşak, refüj, park ve bahçeler gibi alanlarda aralıksız olarak çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Şirin, şehrin muhtelif yerlerinde boyama, budama, çim biçilmesi, kuruyan dalların kaldırılması, yeşil alanların bakımlarının yapılmasıyla kente güzel bir görünüm kazandırıldığını kaydetti. Çalışmaların yalnızca belediye ekiplerinin yapmasıyla değil mutlaka korunmasının da gerektiğini de ifade etti.

Çünkü Sapanca hepimizin

Şirin, “Yapılan hizmetler, Sapanca halkı içindir. Bizler ilçemize ve ilçemize gelenlere hizmet etmek için görevlerimizin başındayız. İlçemizin güzelleşmesi için tüm gayretimizle çalışmaktayız. Hizmetleri yapmak kadar korumakta önemlidir. Halkımızdan istediğimiz tek şey, yapılan hizmetlere sahip çıksınlar ve korusunlar. Çünkü Sapanca hepimizin, yeşil alanların daha iyi görünmesi için biz bakımlarımızı yapıyoruz, halkımızdan buraların korunması için sıcak közleri dökmemeleri, yiyecek kalıntılarının atılmaması gibi hususlarda dikkat etmelerini rica ediyoruz” açıklamasında bulundu.


Bu haber 274 kez görüntülendi