• Sapanca

Sapanca’da Çayiçi Gençlik spor Şampiyon Oldu


Sapanca Belediyesi tarafından “30 Ağustos Zafer Bayramı” dolayısıyla düzenlenen, mahalleler arası 30 Ağustos Zafer Kupası Futbol Turnuvası sona erdi.

15 yaş ve altı gençlerin katıldığı turnuvada Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Sahasında oynanırken, finalde şampiyonu penaltılar belirledi. Pamukova Mekecespor ve Sapanca Çayiçi Gençlikspor’un karşı karşıya geldiği final müsabakası golsüz sona erdi. Penaltı atışlarından rakibine 4-3 üstünlük kuran Sapanca Çayiçi Gençlikspor şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

Spora, yatırımlarımız her daim devam edecek

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Düzenlemiş olduğumuz 30 Ağustos Zafer Kupası Futbol Turnuvası Çayiçi Gençlikspor’un şampiyonluğuyla sona erdi. Takımları ve sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden ediyorum. Spor bizim için çok önemli. Çocuklarımızın burada centilmenliği, kardeşliği, dostluğu öğrenmesi çok önemliydi. Spora, çocuklara ve gençlere yatırımlarımız her daim devam edecek.  Turnuvamıza katılım sağlayan takımlarımıza çok teşekkür ediyorum. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağız. Çocuklarımızı destekleyen ailelerine ve eğitimcilerini ayrıca tebrik ediyorum. Müsabakalarımızda ter döken 11 takıma bundan sonraki hayatlarında da başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Final maçlarını Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Başkan Yardımcısı Fahri Arıkan, Sapanca İlçe Mili Eğitim müdürü Mehmet Nuri Dede, Sapanca Belediyesi Basın Yayın ve halkla İlişkiler Müdürü Emine Tarım, Okul Müdürleri ve futbol severler takip etti. Sapanca Çayiçi Gençlikspor’a şampiyonluk kupasını Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen verdi. Başkan Özen, gençlerle toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.


Bu haber 376 kez görüntülendi