• Sapanca

Vali Kaldırım’ın Sapanca Ziyareti


Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i makamında ziyaret etti.

Sapanca Belediye Başkanlık binası girişinde Belediye Başkanı Özcan Özen ve Belediye Başkan Yardımcısı, daire müdürleri tarafından karşılanan Vali Oktay Kaldırım, karşılamanın ardından Sapanca projeleri hakkında görüşmek üzere Başkanlık  makamına geçti. Makamda gerçekleşen toplantıya Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’a eşlik etti.

Muhteşem güzelliklere sahip

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanlığı’nın çalışmaları hakkında bilgiler aldı.  Sakarya Valisi Oktay Kaldırım, “Sakarya’mız her ilçesiyle muhteşem güzelliklere sahip. Doğamızı koruyarak ilimizi Yeni Nesil Turizmin cazibe merkezi yapmak için inşallah hep birlikte yeni projelere imza atacağız” dedi.

Sapanca’mız da başarılı projelere birlikte imza atacağız

Sapanca’da yapılmış ve yapılacak olan projeler hakkında Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Sapanca Kaymakamı Canpolat’a brifing veren Başkan Özen, “Sayın valimizi ilçemizde ve belediyemizde ağırlamamaktan onur duyduk. Çalışmalarımız, yeni projelerimiz hakkında kendisiyle istişarelerde bulunduk. İnanıyorum ki Sakarya’mız için Sapanca’mız da başarılı projelere birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu. Başkan Özen, ziyaretin ardından, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a şilt takdim etti.


Bu haber 116 kez görüntülendi