• SapancaVefat Eden Vatandaşlarımız

Kerim Bozoğlu vefat etmiştir. / 2021-03-05

İlçemiz Tepebaşı Mahallesi'nde ikamet eden merhum Cemal Bozoğlu'nun oğlu,Nurettin,Muhammet,İbrahim,Emin,İrfan ve Orhan Bozoğlu'nun kardeşleri Volkan Bozoğlu'nun babası Kerim Bozoğlu vefat etmiştir.

 

Yavuz Ularağ'ın anneleri vefat etmiştir. / 2021-02-26

Aslen Afyon'lu olup Çayiçi Mahallesi'nde ikamet eden merhum Hilmi Ularağ'ın eşi,Süleyman,Osman,Uğur ve Yavuz Ularağ'ın anneleri vefat etmiştir.

Hanife Akarlar vefat etmiştir. / 2021-02-26

Almanya'da ikamet eden merhum Ali Akarlar'ın eşi,Cenk,Cem ve Can Akarlar'ın anneleri,merhum İbrahim Kaptan'ın kızı,Nurettin,Muhittin,İdris Kaptan ve Saime Candan'ın kardeşleri Hanife Akarlar vefat etmiştir.

 

Reşat Küçükbalkaya'nın annesi vefat etmiştir. / 2021-02-25

İlçemiz Güldibi Mahallesi'nde ikamet eden merhum Rasim Küçükbalkaya'nın eşi,merhum Alaattin Küçükbalkaya ve Reşat Küçükbalkaya'nın anneleri vefat etmiştir.

Cemalettin Serdaroğlu'nun karısı vefat etmiştir. / 2021-02-25

İlçemiz Rüstempaşa Mahallesi'nde ikamet eden,Cemalettin Serdaroğlu'nun karısı,Mehmet Serdaroğlu'nun annesi,Fatih Serdaroğlu'nun babaannesi,Osman Yan ve Ahmet Özkay'ın kayınvalideleri vefat etmiştir.

Celal Ceylan vefat etmiştir. / 2021-02-25

İlçemiz Hasanpaşa Mahallesi'nde ikamet eden merhum Osman Ceylan'ın oğlu,Ali ve Cemalettin Ceylan'ın kardeşleri,Fikret ve Levent Ceylan'ın amcaları,Cemil,Osman ve Tolunay Ceylan'ın babaları Celal Ceylan vefat etmiştir.

Mustafa Sadıkoğlu’nun kayın validesi vefat etmiştir. / 2021-02-23

İlçemiz Hasanpaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Hasan Tanta’nın kızı, Mihriye, Tahsin ve Emine Tanta’nın ablaları Mustafa Sadıkoğlu’nun kayın validesi vefat etmiştir.

Ayşe Karakullukçu vefat etmiştir. / 2021-02-22

İlçemiz Kurtköy Yavuzselim Mahallesinde ikamet eden Osman Karakullukçu’nun eşi, Rıza Karakullukçu’nun annesi Ayşe Karakullukçu vefat etmiştir.

İzzet Kös vefat etmiştir. / 2021-02-22

Aslen İlçemiz Dibektaş’lı olup Güldibi Mahallesinde ikamet Nihat, Zeki, Ahmet,  Orhan ve Erkan Kös’ün babaları İzzet Kös vefat etmiştir.

Ali Çelebi vefat etmiştir. / 2021-02-12

Aslen Gebzeli olup Kırkpınar'da ikamet eden merhum Muhittin Çelebi'nin oğlu Faruk Çetiner'in eniştesi Muhittin ve Rengin Çelebi'nin babaları,Neşe Çetiner'in eşi Ali Çelebi vefat etmiştir.

İdris İyidemir vefat etmiştir. / 2021-02-11

Aslen Afyonlu olup ilçemiz Gazipaşa mahallesinde ikamet eden merhum Osman İyidemir'in oğlu Resul Ergün'ün kayınpederi Ali Osman, Abdulsamet ve Muhammet Ensar Ergün'ün dedeleri, İdris İyidemir vefat etmiştir.

İbrahim Medet vefat etmiştir. / 2021-02-11

İlçemiz Camicedit Mahallesinde ikamet eden merhum Dayı Ahmet Medet ’in oğlu, Özgün Dinç’in kayınbiraderi, Mustafa Medet ‘in  yeğeni, Bülent, Faruk ve Tarık Medet ‘in amcasının oğlu, Sami ve Metin Tanta’nın yeğenleri İbrahim Medet vefat etmiştir.

Yusuf Çömlekçioğlu vefat etmiştir. / 2021-02-08

İlçemiz Rüstempaşa Mahallesinde ikamet eden İbrahim Çömlekçioğlu’nun oğlu, Mehmet Çömlekçioğlu’nun kardeşi, Muhammet ve Ahmet Çömlekçioğlu’nun babaları Yusuf Çömlekçioğlu vefat etmiştir.

Selahattin Karan vefat etmiştir. / 2021-01-29

İlçemiz Yanık Mahallesinde ikamet eden Çuhadaroğlu merhum Zeki Karan’ın oğlu, Alaattin ve Nizamettin Karan’ın kardeşleri Yaşar Melekoğlu’nun eniştesi Selahattin Karan vefat etmiştir.

GÜNDÜZ AKYÜREK VEFAT ETMİŞTİR. / 2021-01-19

İLÇEMİZ YANIK MAHALLESİNDE İKAMET EDEN ESKİ CHP İLÇE BAŞKANI ESKİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARINDAN GÜNDÜZ AKYÜREK VEFAT ETMİŞTİR.