• Sapanca

    31°C

    Az Bulutlu


Vefat Eden Vatandaşlarımız

Nuri Küçükbalkaya vefat etmiştir. / 2020-04-22

İlçemiz Güldibi Mahallesinde ikamet eden Merhum İsmail Küçükbalkaya'nın oğlu,Merhum Nizamettin ve Merhum Fikri Küçükbalkaya'nın kardeşleri, Sami ve Kani Küçükbalkaya'nın babaları, Recep Ali Tantan ve Cemal Arslan'ın kayınpederi, Osman Demircan'ın damadı Nuri Küçükbalkaya vefat etmiştir.

Hasan Dereli vefat etmiştir. / 2020-04-22

İlçemiz Çayiçi Mahallesinde ikamet eden merhum İsmail Ceylan'ın damadı, Davut, Ömer, Rıdvan, Ali ve Metin Ceylan'ın eniştesi, Ayhan, Serkan, Özkan ve Hakan Dereli'nin babaları Hasan Dereli vefat etmiştir.

Şükrü Kaçmaz vefat etmiştir. / 2020-04-17

Aslen Afyonlu olup ilçemiz Çayiçi Mahallesinde ikamet eden Yusuf,Hasan ve Hüseyin Kaçmaz'ın babaları Şükrü Kaçmaz vefat etmiştir.

TEVFİK,OSMAN,MERHUM ALİ RIZA VE İSMAİL HALİLOĞLU'NUN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-04-15

ASLEN TRABZONLU OLUP İLÇEMİZ GÜLDİBİ MAHALLESİNDE İKAMET EDEN TEVFİK,OSMAN,MERHUM ALİ RIZA VE İSMAİL HALİLOĞLU'NUN ANNELERİ,YUNUS,MUHAMMED,ÖMER,EMRE,MUSTAFA VE HAKKI HALİLOĞLU'NUN BABAANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN GÜLDİBİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

CELAL PİR VEFAT ETMİŞTİR / 2020-04-15

İLÇEMİZ KIRKPINAR SOĞUKSU MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM BEKİR, SÜLEYMAN VE KASIM PİR'İN KARDEŞİ,ALİ VE RIDVAN PİR'İN BABALARI,YUSUF,SİNAN,HAMZA VE MUSTAFA PİR'İN DEDELERİ CELAL PİR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SOĞUKSU MAHALLESİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

Sevim Uslu vefat etmiştir. / 2020-04-10

İlçemiz Yeni Mahallede ikamet eden merhum İsmail Özdemir'in ablaları Semih, Selim, Serkan ve Salim Uslu'nun anneleri merhum Sami Uslu'nun eşi Sevim Uslu vefat etmiştir.

Hasan Alemdar vefat etmiştir / 2020-04-10

İlçemiz Çayiçi Mahallesinde ikamet eden merhum Kazım Alemdar'ın oğlu Murat Alemdar'ın babası,Merhum Şerafettin,Fehmi ve İsmet Alemdar'ın kardeşleri, Nejdet, Necmi ve Demir Alemdar'ın amcaları, Erdem Oğuztürk'ün kayınpederi Hasan Alemdar vefat etmiştir.

Yaşar Arslan'ın eşi / 2020-04-10

İlçemiz Güldibi Mahallesinde ikamet eden Yaşar Arslan'ın eşi, Orhan, Musa, İsa ve Adem Arslan'ın anneleri vefat etmiştir.

Mustafa Saral'ın kızı / 2020-04-09

İlçemiz Tepebaşı Mahallesinde ikamet eden merhum Mustafa Saral'ın kızı,Merhum Nurettin ve Rıdvan Saral'ın kız kardeşleri, Yılmaz Kukut'un eşi, Fethi ve Suat Kukut'un anneleri, Behsat Sarıbaş, Aydın Memioğlu ve Rıza Melis'in kayınvalideleri vefat etmiştir.

EYÜP BAYRAK VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-04-03

İLÇEMİZ RÜSTEMPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM ESKİ GAZİPAŞA CAMİİ İMAMI RECEP HİLMİ BAYRAK'IN OĞLU,RAUF BAYRAK VE MUSTAFA BAYRAK'IN KARDEŞLERİ,HİLMİ BAYRAK'IN AMCASI MEHMET BAYRAK'IN BABASI İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN EYÜP BAYRAK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:OO DA CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GAZİPAŞA ERENLER AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

AHMET,YILMAZ VE YÜCEL KOÇ'UN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-04-01

İLÇEMİZ YANIK MAHALLESİNDE İKAMET EDEN,MERHUM SELAHATTİN KOÇ'UN EŞİ,AHMET,YILMAZ VE YÜCEL KOÇ'UN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA YANIK AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

AYGAZCI HÜSEYİN SERDAROĞLU VEFAT ETMİŞTİR / 2020-04-01

İLÇEMİZ RÜSTEMPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN İSMAİL OĞLU,TUNCER,SERDAR VE TÜRKER SERDAROĞLU'NUN BABALARI,TUĞBERK SERDAROĞLU'NUN DEDESİ İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN AYGAZCI HÜSEYİN SERDAROĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA ERENLER MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

EMRULLAH DERMAN'IN KAYINVALİDESİ VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-26

KIRKPINAR HASANPAŞA MAHALLESİ HALKINDAN MERHUM KAZIM BALABAN'IN KIZI, SERDAR VE SERVET ŞEKER'İN ANNELERİ,EMRULLAH DERMAN'IN KAYINVALİDESİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00 DA MAHMUDİYE MEMBASUYU CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KEMER AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

CEMALETTİN UZUN VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-03-26

İLÇEMİZ KURTKÖY MAHALLESİ HALKINDAN ÖMER,CEMİL,ÖZER VE MURAT UZUN'UN AMCALARI CEMALETTİN UZUN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:30 KURTKÖY CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KURTKÖY AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

MERHUM SEFER KAHRAMAN'IN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-24

İLÇEMİZ MAHMUDİYE MAHALLESİ HALKINDAN MERHUM SEFER KAHRAMAN'IN EŞİ,MERHUM CEMAL,KEMAL VE OSMAN KAHRAMAN'IN YENGELERİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00 DA MAHMUDİYE MEMBASUYU CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA MAHMUDİYE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.