• SapancaVefat Eden Vatandaşlarımız

Hüsnü Tuncaboylu'nun eşi vefat etmiştir / 2021-01-19

Kurtköy Fatih Mahallesinden merhum Mehmet Temel'in kardeşi,Yakup ve Bilal Temel'in halaları,Muammer ve Muzaffer Koç ve Semih Tuncaboylu'nun teyzeleri,merhum Mahir ve Tahir Tuncaboylu'nun anneleri,Hüsnü Tuncaboylu'nun eşi vefat etmiştir

ONUR BAKIR'IN ANNESİ VEFAT ETMİŞTİR.  / 2020-11-23

İLÇEMİZ GAZİPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN SELİM BAKIR'IN GELİNİ,NİHAT BAKIR'IN EŞİ,YAHYA BAKIR'IN YENGESİ,ONUR BAKIR'IN ANNESİ VEFAT ETMİŞTİR. 

MERHUM NUMAN GENÇ'İN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-11-23

İLÇEMİZ KURTKÖY YAVUZSELİM MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM ŞEVKİ OKUMUŞ'UN KIZI,MERHUM NUMAN GENÇ'İN EŞİ,AHMET VE MEHMET GENÇ'İN ANNELERİ,MERHUM İSMAİL,AHMET,MUHAMMET VE NURETTİN OKUMUŞ'UN ABLALARI,YASİN VE NUMAN GENÇ'İN BABAANNELERİ,RIDVAN,ADNAN VE İBRAHİM GENÇ'İN YENGELERİ VEFAT ETMİŞTİR.

EMRE ÇUBUK'UN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-11-20

İLÇEMİZ GAZİPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN NİHAT BAKIR'IN KIZI,SALİH ÇUBUK'UN GELİNİ,ONUR BAKIR'IN KARDEŞİ, EMRE ÇUBUK'UN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR.

OĞUZ VE GÜZDEN TOPÇU'NUN ANNEANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-11-19

ASLEN ADAPAZARLI OLUP RÜSTEMPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM TALİP TOPÇU'NUN KAYINVALİDESİ OĞUZ VE GÜZDEN TOPÇU'NUN ANNEANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.

FAHRETTİN BALTA VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-11-17

İLÇEMİZ HACIMERCAN MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM HASAN BALTA'NIN OĞLU,FEHMİ BALTA'NIN ABİSİ,YAVUZ,METİN VE HASAN BALTA'NIN BABALARI FAHRETTİN BALTA VEFAT ETMİŞTİR.

HACI YUSUF MERCAN VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-10-16

HACIMERCAN MAHALLESİ'NDEN OLUP ARİFİYE FATİH MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN MERHUM YAHYA MERCAN'IN OĞLU,PAZARCI ESNAFLARIMIZDAN SEDAT,VEDAT VE CİHAT MERCAN'IN BABALARI HACI YUSUF MERCAN VEFAT ETMİŞTİR.

CANAL ERÇAĞ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-10-13

İLÇEMİZ GAZİPAŞA MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN SERKAN ERÇAĞ'IN BABASI OĞUZ CEBECİ VE KADİR ÇÖMLEKÇİ'NİN KAYINPEDERLERİ,TUFANCAN ÇÖMLEKÇİ VE AVNİCAN CEBECİ'NİN DEDELERİ CANAL ERÇAĞ VEFAT ETMİŞTİR.

MEHMET ÜSTÜBİ VEFAT ETMİŞTİR.​​​​​​​ / 2020-10-12

ASLEN TRABZONLU OLUP FERİZLİ'DE İKAMET EDEN MERHUM DAVUT ÜSTÜBİ'NİN OĞLU,HASAN ÜSTÜBİ'NİN ABİSİ,MUSTAFA,MAHMUT,REMZİ VE SADETTİN ÜSTÜBİ'NİN BABALARI MUZAFFER,SELİM VE RÜSTEM ÜSTÜBİ'NİN AMCALARI,İBRAHİM ÜSTÜBİ'NİN KAYINPEDERİ MEHMET ÜSTÜBİ VEFAT ETMİŞTİR.

HACI OSMAN GÜNDOĞDU'NUN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-10-08

ASLEN TRABZONLU OLUP FERİZLİ'DE İKAMET EDEN HACI OSMAN GÜNDOĞDU'NUN EŞİ RECEP YAHYA VE ALİ GÜNDOĞDU'NUN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.

İBRAHİM AKÇAN VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-10-02

İLÇEMİZ UZUNKUM MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN MUSTAFA VE CELAL AKÇAN'IN BABALARI,EMİN BAŞAR'IN KAYINPEDERİ, İSMAİL,SAMET AKÇAN VE MURAT,ENGİN BAŞAR'IN DEDELERİ İBRAHİM AKÇAN VEFAT ETMİŞTİR.

SEYFETTİN KUBİLAY VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-30

ARİFİYE İLÇESİ FATİH MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN ARİFİYE BELEDİYESİ'NİN KURUCU BELEDİYE BAŞKANI MERHUM SEFER KUBİLAY'IN OĞLU,MUHAMMET VE FAHRETTİN KUBİLAY'IN KARDEŞLERİ İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN ÖMER ŞİRİN'İN DAYISI ARİFYE ESKİ BELEDİYE BAŞKANI SEYFETTİN KUBİLAY VEFAT ETMİŞTİR.

CAVİT AKAY VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-30

İLEÇMİZ ÇAYİÇİ MAHALLESİN'DE İKAMET EDEN MERHUM BAHATTİN AKAY'IN OĞLU,CEVAT,CEMİL,CEMAL VE CAHİT AKAY'IN ABİLERİ,ESKİ BELEDİYE PERSONELİ CAVİT AKAY VEFAT ETMİŞTİR.

SÜLEYMAN GÖLGE VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-28

ASLEN KARABÜKLÜ OLUP,SAPANCA'DA İKAMET EDEN SELİM GÖLGE'NİN BABASI,BELEDİYE ESKİ PERSONELİ MUHARREM KİRENDİBİ'NİN KAYINPEDERİ SÜLEYMAN GÖLGE VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUM SELAHATTİN ACAR'IN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-25

İLÇEMİZ GAZİPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM HÜSEYİN GÜR'ÜN KIZI,MERHUM İSMAİL,MERHUM ZEKERİYA,İBRAHİM VE SABRİ GÜR'ÜN KARDEŞELRİ,MERHUM SELAHATTİN ACAR'IN EŞİ RAUF,SABRİYE VE HASAN ACAR'IN ANNELERİ,GÖKHAN,SELAHATTİN,SERDAR VE SERKAN ACAR'IN BABAANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.