• Sapanca

    31°C

    Az Bulutlu


Vefat Eden Vatandaşlarımız

FERHAT YALÇIN'IN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-23

İLÇEMİZ GAZİPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM ŞÜKRÜ ARSLAN'IN KIZI HASAN,İSMAİL,FERİDUN VE ERDOĞAN ARSLAN'IN ABLALARI HAMİT YALÇIN'IN EŞİ MUZAFFER VE FERHAT YALÇIN'IN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 16:00 DA OSMANLI CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GÜLDİBİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

HATİCE FURTACI VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-23

İLÇEMİZ FEVZİYE MAHALLESİND EİKAMET EDEN MERHUM RASİM FURTACI'NIN EŞİ,MERHUM BURHAN,MEHMET HIZIR,TURHAN VE TANER FURTACI'NIN ANNELERİ HATİCE FURTACI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN 13:30 DA FEVZİYE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

NAİM CEBECİ'NİN KAYINVALİDESİ VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-23

İLÇEMİZ RÜSTEMPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN, MERHUM MEHMET HAYRİ GEVREN'İN EŞİ,MUSTAFA VE MEHMET GEVREN'İN ANNELERİ,AHMET ÖZÇELİK,FARUK SAĞIROĞLU VE NAİM CEBECİ'NİN KAYINVALİDESİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ YARIN SAAT 12:00 DA CAMİ CEDİD CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KEMER AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

MUHSİNE CEYLAN VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-19

İLÇEMİZ KIRKPINAR HASANPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN ALİ CEYLAN'IN EŞİ,FİKRET VE LEVENT CEYLAN'IN ANNELERİ,FURKAN,GÜRKAN,YAĞMUR VE IRMAK CEYLAN'IN BABAANNELERİ MUHSİNE CEYLAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00 DA KIRKPINAR MERKEZ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA HASANPAŞA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

İSLAM YUSUFOĞLU VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-19

İLÇEMİZ YANIK MAHALLESİNDE İKAMET EDEN İLYAS YUSUFOĞLU'NUN OĞLU İSLAM YUSUFOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00 DA YANIK CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YANIK AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

ALEATTİN ŞENTÜRK VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-19

İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN NAMIK KEMAL VE SELÇUK ŞENTÜRK'ÜN BABALARI,CELALATTİN TANTAN'IN DÜNÜRÜ ALEATTİN ŞENTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA CAMİİ CEDİD CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KEMER AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

ŞABAN ASLAN VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-03-18

İLÇEMİZ GAZİPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM RECEP ASLAN'IN OĞLU,NİYAZİ ASLAN'IN KARDEŞİ,RECEP ASLAN'IN KARDEŞİ RECEP ASLAN'IN AMCASI ŞABAN ASLAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN 18:00 DA OSMANLI CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GÜLDİBİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

FEHMİ ASLAN VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-18

İLÇEMİZ KURTKÖY MAHALLESİNDE İKAMET EDEN FİKRET,NUSRET VE GÜRKAN ASLAN'IN BABALARI FEHMİ ASLAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN 16:00 DA KURTKÖY CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YANIK AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

AHMET KOLAŞALİ'NİN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-18

İLÇEMİZ GÜLDİBİ MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM MURAT KOLAŞALİ'NİN EŞİ, MERHUM MEHMET,İSMAİL,MUSTAFA,HASAN,HÜSEYİN,HAYRETTİN VE AHMET KOLAŞALİ'NİN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN 17:30 DA GÜLDİBİ MEZARLIĞINDA CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GÜLDİBİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

BALABAN KÖY MUHTARI HASAN ARAPOĞLU VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-17

BALABANDA İKAMET EDEN MERHUM ŞEMSETTİN ARAPOĞLU'NUN OĞLU ŞEMSİ,SERDAR VE SERHAT ARAPOĞLU'NUN BABALARI MERHUM İBRAHİM ÖZTAŞ'IN DAMADI, BALABAN KÖY MUHTARI HASAN ARAPOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA BALABAN MERKEZ CAMİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BALABAN MERKEZ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

MERHUM YUSUF İBİŞ'İN KIZ KARDEŞİ VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-17

İLÇEMİZ YENİMAHALLEDE İKAMET EDEN MERHUM HASAN ÜRKMEZ'İN,ZEKİ VE CELAL ÜRKMEZ'İN ANNELERİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MEHMET EMİN GÜMÜŞEL VE MEHMET SÖĞÜCÜKLÜ'NÜN KAYINVALİDESİ MERHUM YUSUF İBİŞ'İN KIZ KARDEŞİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEKAİP YENİMAHALLE MEHMET EFENDİ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KEMER AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

HARUN KOCAMAN VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-16

İLÇEMİZ GAZİPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM YUSUF KOCAMAN'IN OĞLU, MERHUM SÜLEYMAN VE MERHUM İSMAİL KOCAMAN'IN KARDEŞLERİ, MERHUM NAİM, RAİM,EROL,ŞENOL VE SAİM KOCAMAN'IN AMCASI,MERHUM NECMİ AY VE HAMZA OZKAY'IN KAYINPEDERİ, ARİF KOCAMAN'IN BABASI, HARUN KOCAMAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ YARIN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP OSMANLI CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ERENLER AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

MUSTAFA ŞENER ŞİMEK VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-03-16

İLÇEMİZ DİBEKTAŞ MAHALLESİNDE İKAMET EDEN İBRAHİM ŞİMŞEK'İN OĞLU CELAL VE HASAN ŞİMŞEK'İN KARDEŞLERİ TUNA VE İBRAHİM ŞİMSEK'İN BABALARI MUSTAFA ŞENER ŞİMEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTAKİP DİBEKTAŞ YENİ MAHALLE YUKARI CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA DİBEKTAŞ YENİ MAHALLE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFİN EDİLECEKTİR.

Nurten Uçar vefat etmiştir / 2020-03-13

Kırkpınar Hasanpaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Zekeriya Uçar’ın kızı, İsmail, İlyas ve İrfan Uçar’ın ablaları, Serkan Uçar’ın halası, Dinçer Tamaç’ın annesi Nurten Uçar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkpınar Merkez Camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra Kırkpınar Aile Kabristanlığı’na defin edilecektir.

SÜLEYMAN AVCI’NIN ANNESİ VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-09

AKYAZI’DA İKAMET EDEN, GÖL MAHALLESİ YEŞİL CAMİİ İMAMI SÜLEYMAN AVCI’NIN ANNESİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ YARIN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AKYAZI NURİ OSMANİYE CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFİN EDİLECEKTİR.

NOT: CENAZE İÇİN ARAÇLAR YARIN SAAT 11:30 ‘DA GÖL MAHALLESİ ŞOK MARKET ÖNÜNDEN HAREKET EDECEKTİR.