• SapancaVefat Eden Vatandaşlarımız

Hüseyin Çabuk vefat etmiştir.   / 2022-09-22

İlçemiz Çayiçi Mahallesinde ikamet eden merhum Reşit Karan’ın torunu, merhum Kemal Çabuk’un oğlu, Hasan Çabuk’un kardeşi, Aydın Kösemen ve Ahmet Akarsu’nun kayınbiraderi, ümit, Engincan Kösemen ve Batuhan Akarsu’nun dayıları Hüseyin Çabuk vefat etmiştir.  

Ayten Cebeci vefat etmiştir. / 2022-08-26

İlçemiz Yenimahalle’de ikamet eden merhum Ali Gaip ve Nimet Cebeci’nin kızları, Ayşe, Aysel ve Erol Cebeci’nin kardeşleri, Ümit Uyar’ın baldızı, Ayten Cebeci vefat etmiştir.

Bora Diker vefat etmiştir. / 2022-06-13

İlçemiz Göl Mahallesinde ikamet eden,merhum Erdinç Diker'in oğlu,Fehmi Belat'ın damadı, Niyazi ve Semih Diker'in kardeşleri, Erdoğan ve Resul Belat'ın enişteleri, merhum Celal ve Nihat Bostancı'nın yeğenleri Cemil Karaağaç'ın kayınbiraderi Halim Bayraktar ve İsa Çiçek'in bacanağı Bora Diker vefat etmiştir.

Mehmet Hüdai Belat vefat etmiştir. / 2022-06-07

Aslen ilçemiz Yenimahalle’den olup Göl Mahallesinde ikamet eden Emekli Öğretmen merhum Kazım Belat’ın oğlu, Erfiliz, Ali Uğur ve Özgür Belat’ın kardeşleri, Burak Belat’ın babası, Samet ve Belediyemiz personeli Kazım Onur Belat’ın amcaları Mehmet Hüdai Belat vefat etmiştir.

Zekiye Tonguç vefat etmiştir. / 2022-05-18

İlçemiz Gazipaşa mahallesinde ikamet eden merhum Kahveci Yaşar Tonguç’un eşi, Hüseyin, Yılmaz, Aslan, Ercan ve Erkan Tonguç’un anneleri Zekiye Tonguç vefat etmiştir.

Yaşar Kurt vefat etmiştir. / 2022-05-17

İlçemiz Gazipaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Mehmet Kurt'un oğlu, Ahmet,Yaşar ve Kemal Kurt'un babaları, Sedat Cankurt ve Özcan Tunç'un dedeleri, Yaşar Kurt vefat etmiştir.

Nurettin Kamışoğlu vefat etmiştir. / 2022-05-16

Aslen Şükriye Mahallesinden olup, Adapazarı'nda ikamet eden merhum Ziya Kamışoğlu'nun oğlu, merhum Kazım,Nizamettin ve Muammer Kamışoğlu'nun abileri, Nesibe, Semahat, Cavit, Hasan ve Hüseyin Kamışoğlu'nun babaları, Murat ve Mert Kamışoğlu'nun dedeleri, Cemil Uçar ve Mümtaz Faik Bostancı'nın kayınpederleri Nurettin Kamışoğlu vefat etmiştir.

Erdal Gölekoğlu vefat etmiştir. / 2022-05-13

Adapazarı'nda ikamet eden merhum Şevket Gölekoğlu'nun oğlu, Salih Gölekoğlu'nun abisi, Ömer Gölekoğlu'nun babası, Murat Çapoğlu'nun kayınpederi, merhum oflu Fazlı Yüksel'in damadı Erdal Gölekoğlu vefat etmiştir.

Aydın Akarsu vefat etmiştir. / 2022-05-13

İlçemiz Güldibi Mahallesin'de ikamet eden merhum Hasan Akarsu'nun oğlu, merhum Osman, Ramazan,Bahri ve Hakan Akarsu'nun kardeşleri, Mustafa Doruğun dedesi, Aydın Akarsu vefat etmiştir.

Barbaros Güvenç vefat etmiştir. / 2022-05-13

İlçemiz Kırkpınar Hasanpaşa Mahallesi'nde ikamet eden merhum emekli Deniz Albayı Muammer Güvenç'in oğlu, Züleyha Güvenç'in kardeşi, Asya Güvenç'in babası, Barbaros Güvenç vefat etmiştir.

Fikret Uygun vefat etmiştir. / 2022-05-12

Aslen Rizeli olup Sapanca’da ikamet eden Ali, Fevzi, Kenan, Seyfi, Fatma ve Nurbayan Uygun’un abileri, Elmas Uygun’un eşi, Bülent ve Yaprak Uygun’un babaları, Almina, Emir Haktan, Kayra, Mert ve Yağız Uygun’un dedeleri Fikret Uygun vefat etmiştir.

Mustafa akan vefat etmiştir. / 2022-05-05

İlçemiz Kurtköy Yavuzselim Mahallesinde ikamet eden merhum Ömer Akan’ın oğlu, merhum Ali Rıza, merhum Nizamettin, merhum Nurettin, merhum Tahsin, merhum Osman ve Abdullah Akan’ın kardeşleri, Rasim Akan’ın babası Mustafa akan vefat etmiştir.

Ali Köroğlu vefat etmiştir. / 2022-04-28

İlçemiz Gazipaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Halit Köroğlu'nun oğlu, merhum Mehmet,Ahmet,Mustafa ve Nurettin Köroğlu'nun abileri,Mustafa Köroğlu'nun babası,Yiğit Ali Köroğlu'un dedesi Ali Köroğlu vefat etmiştir.

Rauf ve Mehmet Balkaya'nın anneleri vefat etmiştir. / 2022-04-27

İlçemiz Gazipaşa Mahallesi'nde ikamet eden, merhum Rauf Balkaya'nın gelini, Şerafettin Balkaya'nın eşi, Cevat Şahin'in kardeşi, Rauf ve Mehmet Balkaya'nın anneleri vefat etmiştir.

Hatice Beşbaş vefat etmiştir. / 2022-04-20

İlçemiz Kurtköy Yavuselim mahallesinde ikamet eden Kurtköy eski Muhtarı merhum Halim Beşbaş’ın eşi, merhum İbrahim Öztaş’ın kızı, merhum Kerim Sami, Kamil, Cihan ve Taner Beşbaş’ın anneleri Hatice Beşbaş vefat etmiştir.