• Sapanca

    30°C

    Parçalı Bulutlu


Vefat Eden Vatandaşlarımız

İDRİS VE İSMAİL ÜSTÜBİ'NİN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-24

ASLEN TRABZONLU OLUP ÇAYİÇİ MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM MUHAMMET ÜSTÜBİ'NİN EŞİ,HASAN,MUSTAFA VE MUHAMMET ÜSTÜBİ'NİN YENGELERİ,İDRİS VE İSMAİL ÜSTÜBİ'NİN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.

FEHMİ AVCI VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-22

ŞEREFİYE'DE İKAMET EDEN,YUSUF,MUSTAFA,MUSA,İSA,VE ALİ AVCI'NIN BABALARI,MERHUM CEMALETTİN MEMİGÜVEN,OSMAN ARAPOĞLU,İSAK GÜNDOĞDU VE ORHAN YILMAZER'İN KAYINPEDERLERİ FEHMİ AVCI VEFAT ETMİŞTİR.

UZUN EMİN ŞAHİN'İN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-21

İLÇEMİZ HACIMERCAN MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN MERHUM UZUN EMİN ŞAHİN'İN EŞİ,MERHUM CELAL ŞAHİN'İN YENGESİ, -CEMİL,MUSTAFA VE CENGİZ ŞAHİN'İN ANNELERİ NEVZAT BOSTANCI'NIN KAYINVALİDESİ VEFAT ETMİŞTİR.

ERTUĞRUL BEŞİNCİ'NİN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-17

ASLEN TARBZONLU OLUP,İLÇEMİZ GÜLDİBİ MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN,EMEKLİ ÖĞRETMEN İSMAİL BEŞİNCİ'NİN EŞİ,HAKAN VE ERTUĞRUL BEŞİNCİ'NİN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.

DAVUT KAHRAMAN'IN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-17

İLÇEMİZ GÖL MAHALLESİ HARMANLIK MEVKİNDE İKAMET EDEN MERHUM HACI SEFER GÜR'ÜN KIZI,MERHUM İSMET VE ÖMER GÜR'ÜN KIZ KARDEŞİ,ŞABAN GÜR'ÜN HALASI,MERHUM HACI HASAN KAHRAMAN'IN GELİNİ,İSMAİL VE İBRAHİM KAHRAMAN'IN YEĞENLERİ,FAHRİ KÖSE'NİN KAYINVALİDESİ DAVUT KAHRAMAN'IN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR.

 

TURAN TİRYAKİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-04

ASLEN RİZELİ OLUP YANIK MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM OSMAN TİRYAKİ'NİN OĞLU,ERKAN VE GÜRKAN TİRYAKİ'NİN BABALARI TURAN TİRYAKİ VEFAT ETMİŞTİR.

İSMAİL GÜNDOĞDU'NUN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-03

ASLEN TRABZONLU OLUP FERİZLİ'D İKAMET EDEN MERHUM BİRCAN SAĞIR'IN KIZI,FERİZLİ ESNAFLARINDAN İSMAİL GÜNDOĞDU'NUN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUM ALİ EKMEN'İN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-01

İLÇEMİZ GAZİPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN DOĞRUOĞLU MERHUM ALİ EKMEN'İN EŞİ YUSUF ZİYA,ERDOĞAN,ERGÜN,MURAT VE ERKAN EKMEN'İN ANNELERİ,HASAN GÖKDEMİR VE KAMURAN AKPAÇA'NIN KAYINVALİDELERİ ALİ YAVUZCAN EKMEN'İN BABAANNESİ,İSMAİL MESUT GÖKDEMİR VE FARUK CEM AKPAÇA'NIN ANNEANNESİ VEFAT ETMİŞTİR.

PERİHAN ALDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-09-01

İLÇEMİZ YANIK MAHALLESİNDE İKAMET EDEN,SALİH DEMİR'İN ANNESİ, PERİHAN ALDEMİR VEFAT ETMİŞTİR.

 

ÜNAL CENGİZ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-08-31

İLÇEMİZ ÇAYİÇİ MAHALLESİNDE İKAMET EDEN,MERHUM MEHMET TEPE'NİN DAMADI HATİCE CENGİZ'İN EŞİ,CELAL TEPE'NİN ENİŞTESİ ,ZİRAİ DONATIM FABRİKASI ESKİ MÜDÜRÜ ÜNAL CENGİZ VEFAT ETMİŞTİR.

KAMİL AKSOY VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-08-28

İLÇEMİZ GÜLDİBİ MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN MERHUM MEHMET AKSOY'UN OĞLU,MEHMET CEYLAN,ERTUĞRUL TOPÇU VE YUSUF HEKİMOĞLU'NUN KAYINPEDERİ,MEHMET VE EMRE AKSOY'UN BABALARI KAMİL AKSOY VEFAT ETMİŞTİR.

İSA BEKÇİ'NİN YEĞENİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-08-28

İLÇEMİZ GAZİPAŞA MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN MERHUM KAZIM BEKÇİ'NİN TORUNU NİZAMETTİN BEKÇİ'NİN KIZI,ALAATTİN,SABAHATTİN VE İSA BEKÇİ'NİN YEĞENLERİ VEFAT ETMİŞTİR.

VEYSEL PİR VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-08-26

İLÇEMİZ SOĞUKSU MAHALLESİNDE İKAMET EDEN,MERHUM SÜLEYMAN PİR'İN OĞLU,MERHUM İBRAHİM VE VE RECEP PİR'İN KARDEŞLERİ,BİLAL,YAVUZ VE İSMAİL PİR'İN AMCALARI,SÜLEYMAN PİR'İN BABASI VEYSEL PİR VEFAT ETMİŞTİR.

SADETTİN MERCAN / 2020-08-25

İLÇEMİZ HACIMERCAN MAHALLESİNDE İKAMET EDEN,MERHUM ABDULLAH,MERHUM TAHSİN,MERHUM OSMAN MERCAN'IN KARDEŞLERİ,SELAHATTİN MERCAN'IN AĞABEYİ,VEDAT,ALİCAN,İBRAHİM VE SELÇUK MERCAN'IN BABALARI SADETTİN MERCAN VEFAT ETMİŞTİR.

ERDOĞAN YÜCEL VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-08-21

İLÇEMİZ SOĞUKSU MAHALLESİNDE İKAMET EDEN,MERHUM HASAN YÜCEL'İN OĞLU,EFTAN,ADNAN VE SEVİNÇ'İN AĞABEYLERİ,ERDAL,CENK VE GAMZE'NİN BABALARI ERDOĞAN YÜCEL VEFAT ETMİŞTİR.