• Sapanca

    30°C

    Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı


Vefat Eden Vatandaşlarımız

REFİYE KAHRAMAN VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-07-13

İLÇEMİZ ÇAYİÇİ MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN MERHUM SABRİ KAHRAMAN'IN EŞİ,ABDURRAHMAN,RÜŞEN VE OSMAN KAHRAMAN'IN YENGELERİ,ABBAS KARAN'IN ABLASI,TALAT YILMAZ SEYMENOĞLU'NUN KAYINVALİDESİ,ANIL VE ONUR YILMAZ SEYMENOĞLU'NUN ANNEANNELERİ REFİYE KAHRAMAN VEFAT ETMİŞTİR.

CEMAL GÜLER VEAT ETMİŞTİR. / 2020-07-10

ASLEN SAPANCALI OLUP AMERİKA'DA İKAMET EDEN MERHUM EMİNE GÜLER VE ÖMER KAPICIOĞLU'NUN OĞLU,İBRAHİM,AHMET KAPICIOĞLU VE MERHUM KEMAL GÜLER'İN ABİLERİ,KEMAL VE METİN GÜLERİ'İN BABALARI CEMAL GÜLER VEAT ETMİŞTİR.

BEKİR BOZKURT'UN KAYINVALİDESİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-07-09

İLÇEMİZ TEPEBAŞI MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN,MERHUM CEMAL BOZOĞLU'NUN EŞİ,NURETTİN,MUHAMMED,İBRAHİM,EMİN,KERİM,İRFAN VE ORHAN BOZOĞLU'NUN ANNELERİ,MERHUM NECATİ VE SELAHATTİN DOĞAN'IN KARDEŞLERİ,BEKİR BOZKURT'UN KAYINVALİDESİ VEFAT ETMİŞTİR.

YÜKSEL ERGİN ERDENGİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-07-07

İLÇEMİZ KIRKPINAR MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN MERVE,TEVFİK ERDENGİ VE MERHUM MERAL TAŞKIN'IN BABALARI,ERDAL TAŞKIN'IN KAYINPEDERİ,DİLARA VE ALİHAN TAŞKIN'IN DEDELERİ YÜKSEL ERGİN ERDENGİ VEFAT ETMİŞTİR.

ALİ KEMAL KÖSE'NİN HALASI VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-07-06

ASLEN TRABZONLU OLUP İLÇEMİZ HASANPAŞA MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN,MERHUM SÜLEYMAN KÖSE'NİN KIZI,ŞEVKİ,YUSUF VE HALİL İBRAHİM KÖSE'NİN ABLALARI ALİ KEMAL KÖSE'NİN HALASI VEFAT ETMİŞTİR.

EMİN MEMİGÜVEN VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-07-03

İLÇEMİZ GAZİPAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RIFAT MEMİGÜVEN'İN OĞLU,NURETTİN,MERHUM CEMALETTİN VE ALATTİN MEMİGÜVEN'İN KARDEŞLERİ,HÜSEYİN GİDER'İN YEĞENİ MERHUM REMZİ KALYONCU'NUN DAMADI,YUNUS ÇOĞAL VE İBRAHİM ŞAHNA'NIN BACANAĞI EMİN MEMİGÜVEN VEFAT ETMİŞTİR.

MEMNUNE MERCAN ÇINLAR VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-07-03

İLÇEMİZ HACIMERCAN MAHALLESİNDEN MERHUM ABBAS MERCAN'IN,MERHUM SAMİ,TURHANVE AYNUR MERCAN'IN ABLALARI EMİRHAN ÇINLAR'IN BABAANNESİ,ESKİ İÇİŞLERİ BAKANI SADETTİN TANTAN'IN TEYZESİNİN KIZI,FARUK ÇINLAR VE ŞERMİN YILDIRIMIN ANNELERİ MERHUM YILMAZ ÇINLAR'IN EŞİ MEMNUNE MERCAN ÇINLAR VEFAT ETMİŞTİR.

YAŞAR FEHMİ ARAPOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-07-03

İLÇEMİZ HASANPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM FEHMİ ARAPOĞLU'NUN OĞLU,MERHUM İLYAS VE CEVDET ARAPOĞLU'NUN YEĞENLERİ,ENGİN,YUSUFVE ABDULKADİR ARAPOĞLU'NUN KARDEŞLERİ,YAŞAR FEHMİ ARAPOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

FAİK AŞKIN VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-07-02

ASLEN İSTANBULLU OLUP,İLÇEMİZ KURTKÖY'DE İKAMET EDEN MERHUM İSMAİL AŞKIN'IN OĞLU,BERNA VE BİLGE AŞKIN'IN BABALARI,MEDİHA AŞKIN'IN EŞİ, FAİK AŞKIN VEFAT ETMİŞTİR.

NEJDET ERGÜN VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-07-02

İLÇEMİZ YANIK MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MEHMET VE NEŞE ERGÜN'ÜN ANNELERİ NEJDET ERGÜN VEFAT ETMİŞTİR.

KAMİL ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-07-01

ASLEN DÜZCELİ OLUP SAPANCA'DA İKAMET EDEN NURETTİN VE ALİ OSMAN ARSLAN'IN KARDEŞLERİ,SEYFETTİN VE RAHMİ ARSLAN'IN AMCALARI,YAHYA VE İLYAS YILMAZ'IN ENİŞTELERİ, SERDAR BEKTAŞ'IN KAYINPEDERİ, SELÇUK ARSLAN'IN BABASI KAMİL ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

HÜSEYİN AKARSU VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-07-01

ASLEN YOZGATLI OLUP,RÜSTEMPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN,MERHUM ARİF AKARSU'NUN OĞLU, MERHUM HASAN AKARSUNUN YEĞENİ,MEHMET VE GAZİ AKARSUNUN AĞABEYLERİ,MURAT VE ŞAHİN AKARSU'NUN BABALARI,ESKİ VAKIF OTELİNDEN EMEKLİ HÜSEYİN AKARSU VEFAT ETMİŞTİR.

AYŞE ÜNAL VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-07-01

İLÇEMİZ KURTKÖY'DE İKAMET EDEN VEDAT VE MURAT ÜNAL'IN ANNESİ,MUAMMER VE MUZAFFER KOÇ'UN ABLASI,AYŞE ÜNAL VEFAT ETMİŞTİR.

HACI KEMAL SELİM VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-06-25

ASLEN TRABZONLU OLUP GÜLDİBİ MAHALLESİNDE İKAMET EDEN EMEKLİ MÜFTÜ İSMAİL HAKKI VE MUSTAFA SELİM'İN AMCASININ OĞLU,KAŞİF GÜNDOĞDU'NUN KAYINBİRADERİ,OSMAN VE BEHLÜL SELİM'İN KARDEŞİ PAŞA SELİM'İN BABASI HACI KEMAL SELİM VEFAT ETMİŞTİR.

MURAT ŞAHİN'İN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-06-22

İLÇEMİZ KURTKÖY'DE İKAMET EDEN MURAT ŞAHİN'İN EŞİ,SEDAT,VEDAT VE AHMET ŞAHİN'İN ANNELERİ,HACIMERCAN MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MEHMET VE REŞİT DEMİRCİ'NİN KARDEŞLERİ VEFAT ETMİŞTİR.