• SapancaVefat Eden Vatandaşlarımız

İsmail Gümüştaş'ın eşi vefat etmiştir. / 2023-01-25

İlçemiz İlmiye mahallesinde ikamet eden İlmiye mahallesi eski muhtarı İsmail Gümüştaş'ın eşi, Metin ve Soner Gümüştaş'ın anneleri Tuğran Belati, Sami Küçükbalkaya,Hüseyin Balkaya ve Arif Dönmez'in kayınvalideleri Emrah ve Ercan Kösemen'in teyzeleri vefat etmiştir.

Enver Toker’in eşi vefat etmiştir. / 2023-01-24

İlçemiz Memnuniye mahallesinde ikamet eden, merhum İbrahim, Selahattin ve Salih Toker’in yengeleri, İbrahim ve Fatih Toker’in anneleri, Enver Toker’in eşi vefat etmiştir.

Fatma Parla vefat etmiştir / 2023-01-19

İlçemiz Kırkpınar Soğuksu Mahallesinde ikamet eden merhum Necmettin Parla’nın eşi, Ali ve Ahmet Şahin’in ablaları, Şenay ve Şule Parla’nın anneleri Fatma Parla vefat etmiştir

İbrahim Çömlekçioğlu vefat etmiştir. / 2023-01-18

İlçemiz Gazipaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Mustafa Çömlekçioğlu’nun oğlu, merhum İsmail ve Şevket Çömlekçioğlu’nun kardeşleri, merhum Yusuf ve Mehmet Çömlekçioğlu’nun babaları İbrahim Çömlekçioğlu vefat etmiştir.

Mehmet Şirin Kızıltepe vefat etmiştir. / 2023-01-17

Aslen Muşlu olup ilçemiz Göl Mahallesinde ikamet eden Mehmet Baki, Maşallah, Cüneyt ve Vedat Kızıltepe’nin babaları Mehmet Şirin Kızıltepe vefat etmiştir.

Enver Zeki Taylan vefat etmiştir. / 2023-01-17

İlçemiz Güldibi Mahallesinde ikamet eden merhum Osman Taylan’ın oğlu, Merhum Esat, Ergün, Rıfat ve Süleyman Taylan’ın abileri, Yusuf ve Yunus Taylan’ın babaları Enver Zeki Taylan vefat etmiştir.

Prof. Dr. Aydın Yılmazer’in anneleri vefat etmiştir. / 2023-01-17

İlçemiz Şükriye Mahallesinde ikamet eden merhum Yakup Polat’ın kızı, merhum Hacı Hasan Yılmazer’in eşi, Mehmet, Ahmet ve bir önceki dönem Belediye Başkanı Prof. Dr. Aydın Yılmazer’in anneleri vefat etmiştir.

Celalettin Gür'ün eşi vefat etmiştir. / 2023-01-13

Aslen Sapancalı olup İzmit'te ikamet eden Celalettin Gür'ün eşi Koray Gür'ün annesi Mehmet Emin, Güngör, Yaşar ve Musa Gür'ün yengeleri vefat etmiştir.

Kemal Aktuna vefat etmiştir. / 2023-01-11

Adapazarı’nda ikamet eden merhum Veysel Aktuna’nın oğlu Kemal Aktuna vefat etmiştir.

Mustafa Çeloğlu vefat etmiştir. / 2023-01-03

Aslen Tepebaşı mahallesinden olup Almanya’da ikamet eden merhum Mehmet Çeloğlu’nun oğlu, İbrahim, Hasan ve Hüseyin Çeloğlu’nun kardeşleri, Ömer Çeloğlu’nun babası, Mehmet Şirin’in kayınpederi Mustafa Çeloğlu vefat etmiştir.

Sait Yayla’nın hanımı vefat etmiştir. / 2022-12-20

Aslen Trabzonlu olup Arifiye’de ikamet eden Muhammet Yayla ve Mustafa Üstübi’nin yengeleri, merhum Sait Yayla’nın hanımı vefat etmiştir.

Erşan Yücel / 2022-10-28

İlçemiz Göl Mahallesinde ikamet eden emekli İlköğretim Müfettişi merhum Hüseyin Yücel’in oğlu, Engin ve Erdinç Yücel’in abileri, emekli Savcı Erşan Yücel vefat etmiştir.

Mürvet Topçu vefat etmiştir. / 2022-10-20

Kartepe Maşukiye’de ikamet eden merhum Niyazi Topçu’nun eşi, İmam Hatip İlhan, Eyüp,  Ali ve Recep Topçu’nun anneleri Mürvet Topçu vefat etmiştir.

Sadettin Nalbantoğlu’nun kızı vefat etmiştir. / 2022-10-14

İlçemiz Ünlüce Mahallesinde ikamet eden merhum Eşref Nalbantoğlu’nun torunu, Şerafettin ve Şaban Nalbantoğlu’nun yeğeni, Fatih Arslan’ın baldızı, Sadettin Nalbantoğlu’nun kızı vefat etmiştir.

Fehmi Gümüş vefat etmiştir.   / 2022-10-07

İlçemiz İkramiye Mahallesinde ikamet eden, merhum Şaban Gümüş’ün oğlu, merhum Kadem, Cevdet, Cemil, Cevat ve Hakkı Gümüş’ün abileri, merhum Saffet, Seyit, Ali, Hakkı Kılıç’ın enişteleri, İkramiye Köy Muhtarı Ali Gümüş’ün amcası, Emin Avcı’nın kayınbiraderi, Bahattin ve Sabahattin Gümüş’ün babası Fehmi Gümüş vefat etmiştir.