• Sapanca

    11°C

    Hafif Sağanak Yağışlı


Vefat Eden Vatandaşlarımız

AHMET,YILMAZ VE YÜCEL KOÇ'UN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-04-01

İLÇEMİZ YANIK MAHALLESİNDE İKAMET EDEN,MERHUM SELAHATTİN KOÇ'UN EŞİ,AHMET,YILMAZ VE YÜCEL KOÇ'UN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA YANIK AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

AYGAZCI HÜSEYİN SERDAROĞLU VEFAT ETMİŞTİR / 2020-04-01

İLÇEMİZ RÜSTEMPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN İSMAİL OĞLU,TUNCER,SERDAR VE TÜRKER SERDAROĞLU'NUN BABALARI,TUĞBERK SERDAROĞLU'NUN DEDESİ İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN AYGAZCI HÜSEYİN SERDAROĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA ERENLER MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

EMRULLAH DERMAN'IN KAYINVALİDESİ VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-26

KIRKPINAR HASANPAŞA MAHALLESİ HALKINDAN MERHUM KAZIM BALABAN'IN KIZI, SERDAR VE SERVET ŞEKER'İN ANNELERİ,EMRULLAH DERMAN'IN KAYINVALİDESİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00 DA MAHMUDİYE MEMBASUYU CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KEMER AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

CEMALETTİN UZUN VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-03-26

İLÇEMİZ KURTKÖY MAHALLESİ HALKINDAN ÖMER,CEMİL,ÖZER VE MURAT UZUN'UN AMCALARI CEMALETTİN UZUN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:30 KURTKÖY CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KURTKÖY AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

MERHUM SEFER KAHRAMAN'IN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-24

İLÇEMİZ MAHMUDİYE MAHALLESİ HALKINDAN MERHUM SEFER KAHRAMAN'IN EŞİ,MERHUM CEMAL,KEMAL VE OSMAN KAHRAMAN'IN YENGELERİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00 DA MAHMUDİYE MEMBASUYU CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA MAHMUDİYE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

FERHAT YALÇIN'IN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-23

İLÇEMİZ GAZİPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM ŞÜKRÜ ARSLAN'IN KIZI HASAN,İSMAİL,FERİDUN VE ERDOĞAN ARSLAN'IN ABLALARI HAMİT YALÇIN'IN EŞİ MUZAFFER VE FERHAT YALÇIN'IN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 16:00 DA OSMANLI CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GÜLDİBİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

HATİCE FURTACI VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-23

İLÇEMİZ FEVZİYE MAHALLESİND EİKAMET EDEN MERHUM RASİM FURTACI'NIN EŞİ,MERHUM BURHAN,MEHMET HIZIR,TURHAN VE TANER FURTACI'NIN ANNELERİ HATİCE FURTACI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN 13:30 DA FEVZİYE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

NAİM CEBECİ'NİN KAYINVALİDESİ VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-23

İLÇEMİZ RÜSTEMPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN, MERHUM MEHMET HAYRİ GEVREN'İN EŞİ,MUSTAFA VE MEHMET GEVREN'İN ANNELERİ,AHMET ÖZÇELİK,FARUK SAĞIROĞLU VE NAİM CEBECİ'NİN KAYINVALİDESİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ YARIN SAAT 12:00 DA CAMİ CEDİD CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KEMER AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

MUHSİNE CEYLAN VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-19

İLÇEMİZ KIRKPINAR HASANPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN ALİ CEYLAN'IN EŞİ,FİKRET VE LEVENT CEYLAN'IN ANNELERİ,FURKAN,GÜRKAN,YAĞMUR VE IRMAK CEYLAN'IN BABAANNELERİ MUHSİNE CEYLAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00 DA KIRKPINAR MERKEZ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA HASANPAŞA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

İSLAM YUSUFOĞLU VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-19

İLÇEMİZ YANIK MAHALLESİNDE İKAMET EDEN İLYAS YUSUFOĞLU'NUN OĞLU İSLAM YUSUFOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00 DA YANIK CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YANIK AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

ALEATTİN ŞENTÜRK VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-19

İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN NAMIK KEMAL VE SELÇUK ŞENTÜRK'ÜN BABALARI,CELALATTİN TANTAN'IN DÜNÜRÜ ALEATTİN ŞENTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA CAMİİ CEDİD CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KEMER AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

ŞABAN ASLAN VEFAT ETMİŞTİR. / 2020-03-18

İLÇEMİZ GAZİPAŞA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM RECEP ASLAN'IN OĞLU,NİYAZİ ASLAN'IN KARDEŞİ,RECEP ASLAN'IN KARDEŞİ RECEP ASLAN'IN AMCASI ŞABAN ASLAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN 18:00 DA OSMANLI CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GÜLDİBİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

FEHMİ ASLAN VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-18

İLÇEMİZ KURTKÖY MAHALLESİNDE İKAMET EDEN FİKRET,NUSRET VE GÜRKAN ASLAN'IN BABALARI FEHMİ ASLAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN 16:00 DA KURTKÖY CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YANIK AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

AHMET KOLAŞALİ'NİN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-18

İLÇEMİZ GÜLDİBİ MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM MURAT KOLAŞALİ'NİN EŞİ, MERHUM MEHMET,İSMAİL,MUSTAFA,HASAN,HÜSEYİN,HAYRETTİN VE AHMET KOLAŞALİ'NİN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN 17:30 DA GÜLDİBİ MEZARLIĞINDA CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GÜLDİBİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

BALABAN KÖY MUHTARI HASAN ARAPOĞLU VEFAT ETMİŞTİR / 2020-03-17

BALABANDA İKAMET EDEN MERHUM ŞEMSETTİN ARAPOĞLU'NUN OĞLU ŞEMSİ,SERDAR VE SERHAT ARAPOĞLU'NUN BABALARI MERHUM İBRAHİM ÖZTAŞ'IN DAMADI, BALABAN KÖY MUHTARI HASAN ARAPOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA BALABAN MERKEZ CAMİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BALABAN MERKEZ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.