• SapancaVefat Eden Vatandaşlarımız

Celalettin Örs vefat etmiştir. / 2024-02-27

İlçemiz Rüstempaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Hafız Abdullah Örs’ün oğlu, Abdullah ve Tuğba Örs’ün babaları, Ümit Fikret Onur’un kayınpederi, Ali İhsan Kılıç’ın kayınbiraderi, Celalettin Örs vefat etmiştir.

Ziya Koç vefat etmiştir. / 2024-02-21

İlçemiz Kurtköy Mahallesinde ikamet eden, Necmettin ve Abdullah Koç’un abileri, Necati ve Özcan Koç’un babaları, Selim Uslu’nun ve Şammas Uğurlu’nun kayın pederi, Ahmet Emin ve Ömer Uslu’nun dedeleri, Osman, Ali ve Yücel Önder’in enişteleri, Ziya Koç vefat etmiştir.

Mehmet Erkan vefat etmiştir. / 2024-02-16

İlçemiz Göl Mahallesinde ikamet eden merhum Besim Erkan’ın oğlu, Ahmet ve merhum Atilla Erkan’ın abileri, Hakan, Yusuf ve Serkan Erkan’ın babaları Mehmet Erkan vefat etmiştir.

Yusuf Serdaroğlu’nun eşi vefat etmiştir. / 2024-02-16

İlçemiz Rüstempaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Yusuf Serdaroğlu’nun eşi, Erol Serdaroğlu’nun annesi, Hasan Öcal, Ali Çatan, Turgut Can ve Hüseyin Yıldız’ın kayınvalideleri vefat etmiştir.

Mustafa Bayramoğlu vefat etmiştir. / 2024-02-16

Kırkpınar Soğuksu Mahallesinde ikamet eden merhum Osman Nuri Bayramoğlu’nun oğlu, merhum İsmail Bayramoğlu’nun kardeşi, merhum Celal Pir’in bacanağı, Mehmet Bayramoğlu’nun babası, Mustafa Bayramoğlu vefat etmiştir.

Bayram Selim vefat etmiştir. / 2024-02-16

Ferizli’de ikamet eden, İsmail Selim’in oğlu, Mustafa ve Gürkan Selim’in kardeşleri, Mehmet, Nizamettin, Celal ve Orhan Selimin yeğenleri Bayram Selim vefat etmiştir.

Metin Karakadılar vefat etmiştir. / 2024-02-16

Derbent Balaban köyünde ikamet eden, merhum Ziya Karakadılar’ın oğlu Şemsettin, Saadettin ve merhum Çetin Karakadılar’ın kardeşleri Metin Karakadılar vefat etmiştir.

Ahmet Şahin vefat etmiştir. / 2024-02-15

Aslen Sapancalı olup İzmit’te ikamet eden merhum Berber Yusuf Şahinoğlu, Mehmet ve Nejdet Şahin’in abileri, Özkan Şahin’in babası, Ahmet Şahin vefat etmiştir.

Keskin’in eşi Leyla Keskin vefat etmiştir. / 2024-02-14

 

İlçemiz Hacımercan Mahallesinde ikamet eden Şaban Keskin’in eşi, Gökhan, Hüseyin, Samet ve Gülcan Keskin’in anneleri, Recep, Yusuf, Cemil ve Eyüp Keskin’in yengeleri Leyla Keskin vefat etmiştir.

Erol Işık vefat etmiştir. / 2024-02-13

 

İlçemiz Yanık Mahallesinde ikamet eden merhum Şemsettin Işık’ın oğlu, Cazip ve Özkan Işık’ın kardeşleri Erol Işık vefat etmiştir.

Nurettin Yılmaz’ın eşi, Zehra Yılmaz vefat etmiştir. / 2024-02-13

 

İlçemiz Yanık Mahallesinde ikamet eden Nurettin Yılmaz’ın eşi, Murat Yılmaz’ın annesi, Mustafa, Ahmet, İbrahim ve Kadem Ali Yılmaz’ın kardeşleri, Zehra Yılmaz vefat etmiştir.

Necmettin Hunca’nın eşi vefat etmiştir. / 2024-02-12

İlçemiz Yanık Mahallesinde ikamet eden merhum Necmettin Hunca’nın eşi, Ahmet Hunca ve Sevda EJderoğlu’nun anneleri, Zeki Ejderoğlu’nun kayınvalidesi vefat etmiştir.

Kemal Mustafa Terzi vefat etmiştir. / 2024-02-09

İlçemiz Kırkpınar Hasanpaşa Mahallesi Ecem Sitesinde ikamet eden Muayser Tüfekçi’nin babası, Nejat Tüfekçi’nin kayınpederi, Arzu Tüfekçi’nin dedesi, Kemal Mustafa Terzi vefat etmiştir.

İsmail Ovacık’ın eşi vefat etmiştir. / 2024-02-09

İstanbul’da ikamet eden, merhum Ali Oral’ın kızı, İsmail Ovacık’ın eşi, Sabri Oral’ın kız kardeşi,    Metin Çelik’in baldızı, Emin İncenin Kayınvalidesi, merhum Ahmet Uslu’nun yeğeni, İsmail ve İbrahim Uslunun halasının kızları vefat etmiştir.

Kadir Çömlekçioğlu vefat etmiştir. / 2024-02-08

ilçemiz Rüstempaşa mahallesinde ikamet eden merhum Selahattin Çömlekçioğlu'nun oğlu, Alaattin Çömlekçioğlu'nun yeğen, merhum Canal Erçağın damadı,Serkan Erçağ'ın eniştesi, Oğuz Cebeci'nin bacanağı, Tufancan Çömlekçioğlu'nun babası ilçemiz esnaflarından Kadir Çömlekçioğlu vefat etmiştir.