• SapancaVefat Eden Vatandaşlarımız

Fahrettin Çetin'in eşi vefat etmiştir. / 2023-05-23

Aslen Muşlu olup Gazipaşa Mahallesi'nde ikamet eden Fahrettin Çetin'in eşi Gürsel,Harun ve Adem Çetin'in anneleri vefat etmiştir.

Hüseyin Akbaş vefat etmiştir. / 2023-05-04

İlçemiz Şükriye mahallesinde ikamet eden Mustafa Akbaş'ın oğlu,Kazım ve Aydın Akbaş'ın kardeşleri Mustafa Akbaş'ın babası, Savaş,Barış,Kadir ve Doğan Akbaş'ın amcaları Hüseyin Akbaş vefat etmiştir.

Gaziantepli Şahin Bilenler vefat etmiştir. / 2023-04-28

İlçemiz Güldibi Mahallesinde ikamet eden, Diyarbakırlı Şahin Ay’ın kayınpederi, Gaziantepli  Şahin Bilenler vefat etmiştir.

Ferhat Tantan vefat etmiştir. / 2023-04-27

İlçemiz Mahmudiye Mahallesinden olup İstanbul’da ikamet eden merhum Ahmet Tantan’ın oğlu, Tuğrul Tantan’ın babası Ferhat Tantan vefat etmiştir.

Davut Şimşek vefat etmiştir. / 2023-04-17

İlçemiz Güldibi Mahallesinde ikamet eden merhum Süleyman Şimşek’in oğlu, Ahmet, Zekeriya ve Cevdet Şimşek’in kardeşleri, Erdal Ertürk, Refik ve Şefik Keskin’in dayıları Davut Şimşek vefat etmiştir.

Seymen Kotan vefat etmiştir. / 2023-04-17

İlçemiz Akçay mahallesinde ikamet eden Yakup ve Mustafa Kotan’ın babaları Seymen Kotan vefat etmiştir.

Salahattin Dayal‘ın eşi vefat etmiştir. / 2023-04-07

İlçemiz Gazipaşa mahallesinde ikamet eden Sapanca’nın esnaflarından Yorgancı Salahattin Dayal‘ın eşi, Yaşar, Cemal ve Celal Dayal’ın anneleri vefat etmiştir.

Yüksel Adıyaman vefat etmiştir. / 2023-03-06

İlçemiz Göl Mahallesinde ikamet eden merhum Hacı Mehmet Adıyaman’ın oğlu, Cevat Adıyaman’ın yeğeni, merhum Zeki, merhum Aziz ve Yunus Adıyaman’ın kardeşleri, Bedri Özmen, Ferhat Şahin ve İrfan Yılmazer’in kayınbiraderi, İhsan ve Muhsin Adıyaman’ın babaları Yüksel Adıyaman vefat etmiştir.

Necmi Can Öztoprak vefat etmiştir / 2023-03-06

İlçemiz Rüstempaşa Mahallesi Gölköy Sitesinde ikamet eden merhum Hasan ve Kadriye Öztoprak’ın oğlu, Elif Öztoprak’ın kardeşi Necmi Can Öztoprak vefat etmiştir

İlker Adıyaman vefat etmiştir / 2023-03-01

Aslen Sapancalı olup Arifiye’de ikamet eden merhum Kemal Adıyaman’ın oğlu, merhum Ender Adıyaman’ın abisi Kemal ve Kerem Adıyaman’ın babaları İlker Adıyaman vefat etmiştir

Hacı Şevki Kibar vefat etmiştir. / 2023-03-01

İlçemiz Göl mahallesinde ikamet eden merhum İbrahim Kibar’ın oğlu, merhum Sabahattin ve Beşir Kibar’ın babaları, Talha Şevki Kibar’ın dedesi, Emekli İmam Hacı Şevki Kibar vefat etmiştir.

Hüseyin Üstüntaş vefat etmiştir. / 2023-03-01

İlçemiz Kurtköy mahallesinde ikamet eden Yakup ve Ahmet Üstüntaş’ın Babaları, Kemal Tanta’nın kayınpederi Hüseyin Üstüntaş vefat etmiştir.

Nilüfer Talas vefat etmiştir. / 2023-02-27

İlçemiz Yanık mahallesinde ikamet eden merhum Hami Talas’ın eşi, Mustafa ve Nilgün Talas’ın anneleri Nilüfer Talas vefat etmiştir.

merhum Kemal Şirin’in hanımı vefat etmiştir. / 2023-02-23

İlçemiz Rüstempaşa mahallesinde ikamet eden merhum Ali ve Muzaffer Şirin’in yengeleri, merhum Kemal Şirin’in hanımı, Faruk Özdemir ve Salih Karaoğlu’nun kayınvalideleri, Özcan, Yılmaz, Yalçın ve Aydın Şirin’in anneleri vefat etmiştir

Sezai Kıyak vefat etmiştir. / 2023-02-23

Aslen Hacımercan’lı olup Rüstempaşa mahallesinde ikamet eden merhum Hasan Kıyak’ın oğlu, merhum Yahya ve Mehmet Kıyak’ın kardeşleri, Yüksel, Hasan ve Nevzat Kıyak’ın babaları Sezai Kıyak vefat etmiştir.