• SapancaVefat Eden Vatandaşlarımız

Orhan Tiryaki vefat etmiştir. / 2023-08-23

İlçemiz Tepebaşı mahallesinde ikamet eden merhum Metin Tiryaki’nin oğlu, Mustafa, Burhan ve Kenan Tiryaki’nin abileri, Yılmaz, İlyas, Şaban, Murat, Alişan,  ali Osman, İbrahim ve İsmail Tiryaki’nin yeğenleri Orhan Tiryaki vefat etmiştir.

merhum Ali Acar’ın eşi vefat etmiştir. / 2023-08-22

İlçemiz Güldibi mahallesinde ikamet eden merhum Ali Acar’ın eşi, merhum Nebi, Necmi ve Nedim Acar’ın yengeleri, Ahmet ve Selahattin Acar’ın anneleri vefat etmiştir.

Gökhan ve Gürkan Yılmaz’ın anneleri Yüksel Yılmaz vefat etmiştir. / 2023-08-18

İlçemiz Göl mahallesinde ikamet eden, Gökhan ve Gürkan Yılmaz’ın anneleri Yüksel Yılmaz vefat etmiştir.

Ayhan Çetin vefat etmiştir. / 2023-08-15

Aslen Sapancalı olup Adapazarı’nda ikamet eden merhum İsa Çetin’in torunu, Ziraat Bankasından emekli merhum Muharrem Çetin’in oğlu, Abdullah ve Cengiz Çetin’in kardeşleri, Belediyemizden emekli Murat Çetin’in amcasının oğlu, Cem Çetin’in babası Ayhan Çetin vefat etmiştir.  

Recep Gündoğdu vefat etmiştir. / 2023-08-14

Aslen Trabzonlu olup Çayiçi mahallesinde ikamet eden merhum Kazım, Şerif ve Mustafa Gündoğdu’nun kardeşleri, Ali, Muhammet, Kemal, Nuri ve Osman Gündoğdu’nun babaları Recep Gündoğdu vefat etmiştir.

Rauf Çiçek’in eşi Emine Çiçek vefat etmiştir. / 2023-08-11

İlçemiz Rüstempaşa mahallesinde ikamet eden, Rauf Çiçek’in eşi, Celal Çiçek’in annesi, Ergün Kıyak’ın kayınvalidesi, Engin ve Salih Şirin’in ablaları Emine Çiçek vefat etmiştir.

Mehmet Koçak’ın eşi vefat etmiştir. / 2023-08-04

Aslen Trabzonlu olup Çayiçi mahallesinde ikamet eden, İlçemiz esnaflarından Mehmet Koçak’ın eşi, Osman, İbrahim ve Yusuf Koçak’ın anneleri, Adem Koçak’ın babaannesi Zeliha Koçak vefat etmiştir

Ahmet Ziya Köseoğlu vefat etmiştir. / 2023-07-14

İlçemiz halkından merhum Ahmet Seymen’in damadı, merhum Beyhan Köseoğlu’nun eşi, Alev, Can, Murat ve Nazlı Köseoğlu’nun babaları, Kıbrıs kökenli, Sohbet Aile Çay Bahçesi’nin sahibi Ahmet Ziya Köseoğlu vefat etmiştir.

Hatice Yıldırım vefat etmiştir. / 2023-07-14

İlçemiz Akçay mahallesinde ikamet eden, merhum İshak Yıldırım’ın kızı, merhum Kemal ve Yaşar Yıldırım’ın ablaları, Şeyma Özkurt’un annesi Hatice Yıldırım vefat etmiştir.

Hacı Hafız Ziya Acar vefat etmiştir. / 2023-07-12

Sapanca eşrafından merhum Bekir Acar'ın oğlu merhum İsmail,Yavuz ve Turgut Kubilay Cumhur, merhum İshak ve Önder Yılmaz'ın dayıları Yaşar,Hakan,Yusuf, Bekir ve Oktay Acar'ın babaları Hacı Hafız Ziya Acar vefat etmiştir.

Emekli Yarbay Mehmet Kamışoğlu’nun eşi, Sabahat Kamışoğlu vefat etmiştir. / 2023-07-10

İlçemiz Gazipaşa mahallesinde ikamet merhum Yusuf Eker’in kızı, merhum Halit ve Mithat Eker’in Kız kardeşleri, merhum Emekli Yarbay Mehmet Kamışoğlu’nun eşi, Hakan kamışoğlu’nun annesi, Dr. Salih, Dr. Kemal ve Atilla Eker’in halaları, Yılmaz Keskin’in kayınvalidesi Sabahat Kamışoğlu vefat etmiştir.

Mutlu Karaal vefat etmiştir. / 2023-07-10

 

İlçemiz Çayiçi mahallesinde ikamet eden emekli Öğretmen Ferit Türen ’in damadı, ilçemiz esnaflarından Mutlu Karaal vefat etmiştir.

Atilla Orhon vefat etmiştir. / 2023-06-20

İlçemiz Göl mahallesinde ikamet eden, Kellamoğlu Sami Orhon’un oğlu Atilla Orhon vefat etmiştir.

Kemalettin Erdem’in eşi vefat etmiştir. / 2023-06-16

İlçemiz Güldibi mahallesinde ikamet eden, Kemalettin Erdem’in eşi, İlçemiz esnaflarından Zafer, Ömer ve İsmail Erdem’in anneleri vefat etmiştir.

 

Sigortacı Kemal Tosun’un eşi vefat etmiştir. / 2023-06-12

İlçemiz Çayiçi mahallesinde ikamet eden, Sigortacı Kemal Tosun’un eşi, Özge ve Barış Tosun’un anneleri, Zeki Koşar’ın kayınvalidesi vefat etmiştir.